Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a ramas la Deva

    Originally posted by NCDHD View Post
    Din pamant, sau din zgura de furnal va renaste un nou club, LC Hunedoara, cu al sau maret conducator Costel
    Esti sigur!!!,daca vream era de mult acel club
    Last edited by costelHD; 1 September 2011, 22:36. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • Costele, nu comentez vorbele de duh care ti le atribui, ca mi-e rusine p' acilea !
      Cred ca iti tai mustata....sigur !!!
      Iiti zice omu' ceva, dar nu prea bagi la cap....!
      Iar vorbesti balarii.....rusinicaaaaaaaaaaaaaa
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Acum nu te peria ,stiam....dar macar sa fi sunat cand erai liber,si mai vreti sa fim uniti
        sigpic

        Comment


        • vream, vream

          Comment


          • Nu are rost sa ma enervez, ca tot nu bagi la cap !
            Oricum nu scapi intreg !
            P.S. Cu Costel vorbesc !
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
              Nu are rost sa ma enervez, ca tot nu bagi la cap !
              Oricum nu scapi intreg !
              P.S. Cu Costel vorbesc !
              Cine se enerveaza ?
              Nici tu!
              Daca ai fost mituit!
              sigpic

              Comment


              • Costel , o intalnire ceva pe acest weekend ?
                Nobody is perfect. I am nobody.

                Comment


                • Claudiu cu parere de rau nu pot eu.Dar am intentia sa organizez la sfarsitul luni Septembrie o excursie la Transalpina sau Turda,deja sunt doritori,poate vin si cei de la Alba
                  sigpic

                  Comment


                  • Oameni buni, oameni buni....o sa vedem ! )
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Din toata saracia mea cred ca ma bag si eu la o excursie mai ales ca o Transalpina ma tenteaza inca de pe vremea cind nu era asfaltata ca acum!! Ramine sa mai discutam sa nu fim doar 2..3!!

                      Comment


                      • Asa este mai Daniele, o Transalpina io zic ca merita, plus sa fim asa vreo 6 masini !
                        P.S. Promit sa va distrez asa cum stiu io ....
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Indraznesc sa propun si o data pentru ce ..o fi!! O Transalpina....Turda...sau pur si simplu o intilnire mica la o cafea, suc sau o pizza de ..criza (unde se va vrea) pe 18 septembrie??? Sa fie si ceva timp sa fim pregatiti?? Mai mult, deocamdata. nu indraznesc!!Stiti voi de ce !!!
                          Nu de altceva dar trece vara si ..."ultima de la Petreni" e tot mai departe!! Mi-e dor sa facem o iesire!!
                          Pentru ambele excursii propuse de "domn" sef Costel ne trebuie cam 20 de litrii de carburant plus ceva pentru potol! Eu spun ca putem incerca>>>>>!!!
                          Hai veniti cu pareri!! ... Ca trece anu"!! Si mi-e dor de o iesire impreuna!!

                          Comment


                          • Sa nu intervina ceva intre timp, in rest e totul Ok !
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Pai...acum vedem!! Timp eu cred ca e suficient sa ne pregatim!! Daca Doamne fereste intervin alte evenimente ...asta e!! Sa speram ca totusi va fi bine si ca ne vom aduna citiva ... oricum...discutam!! Si dupa cum am spus daca va fi sa fie doar o miniintilnire "loco'" tot e ceva ...mai ia si "domn" nCostel o gura de aer ca prea se panicheaza. Se pare ca nu a observat ca la LC Deva am fost, suntem si vom fi tot cei "3-4"...din pacate!!

                              Comment


                              • Ai mare dreptate Daniele 67 la sfarsit de tot,dar uni drag inapoi?
                                Last edited by costelHD; 4 September 2011, 18:35.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google