Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Care Costel??? Ala de la Brad???!!!

    Comment


    • Duminica la Practiker, ca pe timpuri, fara orgolii si alte rahaturi de astea fara rost, oricine e binevenit, Deva, Hunedoara, Brad, Simeria, Calan, etc ! De Craciun fii mai bun...si tot asa !!! ora 11.00, Parcare Practiker !
      1. Kenjiro Sanga
      2. Daniel67
      3. Rudy.
      4.ncdhdncdhdncdhdncdhdncdhdncdhncdhdncdhdncdhdncdh ncdhdncdhdncdhdncdh
      5.HD33WMW ( sau HD32BIA...)
      6.Ionut....MpiHd 50% sanse.
      7.
      Last edited by rudy_grf; 28 December 2013, 20:14.
      sigpic

      Comment


      • Duminica la Practiker, ca pe timpuri, fara orgolii si alte rahaturi de astea fara rost, oricine e binevenit, Deva, Hunedoara, Brad, Simeria, Calan, etc ! De Craciun fii mai bun...si tot asa !!! ora 11.00, Parcare Practiker !
        1. Kenjiro Sanga
        2. Daniel67
        3. Rudy.
        4.ncdhdncdhdncdhdncdhdncdhdncdhncdhdncdhdncdhdncdh ncdhdncdhdncdhdncdh
        5.HD33WMW ( sau HD32BIA...)
        6.Ionut....MpiHd 50% sanse.
        7.
        8.
        9.
        10.costelHD

        P.S. Declar sedinta deschisa ! eu vin si ma prezint......
        sigpic

        Comment




        • Important Moderator or Administrator NoteDaca ne provoci venim la tine de revelion
          Nu uitati de uraturi,lacrimi si pupaturi....pe obraji.)))

          Va astept.
          Last edited by KELBURTOS; 28 December 2013, 22:19. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Burtosule...te iubim !!! pupaturi, lacrimi si fițe....
            P.S. Lasa vrăjelili.....
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Cred ca intilnirea de astazi poate fi considerata memorabila si pot spune ca Mos Craciun, cel putin pentru mine, a facut un cadou pe care mi l-am dorit di tot sufletul ...chiar si mai tirziu!!! Va multumesc tuturor celor care ati fost prezenti astazi la intilnire...celor care am pus deoparte aproape tot ce a fost in urma si am facut un pas in fata. Multumesc si celor care nu au fost prezenti, din diverse motive, .....acum poate au vazut ca ...se poate chiar daca nu toti sunt pe aceeasi "lungime de unda" cu ei!!
              Mie personal mi-a lipsit mult de tot o intilnire ca cea de astazi...si mi-ati lipsit toti cei care ati fost sau nu prezenti!!!
              Iar acum vreau mai mult...si am facut dovada ca se poate!!! Totul tine de NOI cei care am facut o traditie frumoasa din intilnirile logan-istilor din zona pentru ca,...cu regret trebuie sa o spun ...din urma nu vine nimeni..si atunci...haideti sa tinem aproape!!!!
              Hai ...pune-ti poze, sa vada lumea ca Mos Craciun la Deva, Hunedoara, "BRAD", Calan .....etc. a readus prietenia logan-istilor locali acolo unde trebuia sa fie si nu a mai fost!!!
              LA MULTI ANI!!!

              Comment


              • Sa speram ca vor fi tot mai multe intalniri ca si cea de astazi, si sa speram ca vom fi tot mai multi.
                sigpic

                Comment


                • Care timizi ? ia uite ce mumoși si cuminti sunt....unu' nu a scos o vorba si pe Forum suntem zmei !
                  E bine cand la sfarsit de an, suntem bine si prieteni in continuare !
                  Attached Files
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Pai da, vezi ca sarbatorile fac minuni?
                    Sa o tinem tot asa!!!!!!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Asa e prietene!!! Sarbatorile fac minuni....dar eu cred ca OAMENII fac minuni mai mult decit orice si oricine!!! Si asta o va dovedi anul ce vine...!!!!

                      Comment


                      • A fost o Intilnire de nota 10, ai dreptate Daniele .....nu stim ce ne rezerva viitorul!
                        sigpic

                        Comment


                        • la anu...cand mai cresteti si suflati in lumanari, va viziteaza si mosu!

                          Comment


                          • Daca tu crezi ca suntem mici.....INCEARCA-NE ! ENERVEAZA-NE ! VEZI CE IASA ! mosule !
                            PS. Cati sunteti la SEBES, tu si Organizatorul ?
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Ovidiu, ai uitat ca pe 18 02 .....vine mosul no comment, omul are dreptate
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google