Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu ma, doar glumesc...unde ti-s haiducii ???
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Nici o miscare... nimic...???? Asteptam ceva din partea celor cu drepturi pe aici ca eu am ramas ...fara...!!! Buuun!!
      Propun pentru 23 martie o adunatura a celor ce le este dor de o intilnire LC ....cum s-o numi ea!!!! Important este sa ne adunam, sa ne vedem, sa povestim...etc,....etc,,,,!!!!!
      Ca musai....trebuie sa facem un Petreni anu" asta!!! Pentru inceput de 2014 macar...atit!!! Ca dupa aia o sa ne vina si alte idei...!!!
      Propuneri!!!???!!!

      Comment


      • 23 sa fie si de la mine.
        Nobody is perfect. I am nobody.

        Comment


        • De ce nu luna viitoare, se mai incalzeste si vremea, pentru mine este ok si acum.
          sigpic

          Comment


          • Costele nu pricepi nimic? in 23 una mica , in 1,2sau 3 una mare.
            23 locul si ora?

            Comment


            • Eu as propune parcarea de la Casablanca din Bacia, ora traditionala 11. Pofticiosii pot testa ciorba de burta de acolo si putem face si o recunoastere pentru marea gretareala de la inceput de mai!!!
              E doar o propunere ...haideti si cu altele !!!

              Comment


              • Eu sunt de acord.
                sigpic

                Comment


                • Locatia este ok din punctul meu de vedere doar ora daca s-ar putea sa fie mai tarzie...12 ... 13 ?
                  Nobody is perfect. I am nobody.

                  Comment


                  • Daca nu mai exista amatori pentru intilnirea propusa duminica eu zic sa o reprogramam poate vine mai multa lume. Va mai ginditi?

                    Comment


                    • Mi-ar fi convenit aceasta Duminica , sunt liber si chiar imi era dor de o intalnire dar daca nu se poate , asta e , data viitoare .
                      Eu zic Daniele sa incepi o lista si vedem pana Sambata daca se populeaza sau nu.
                      Nobody is perfect. I am nobody.

                      Comment


                      • Vreau sa cred ca nu s-a putut in acest weekend...nu ca nu s-a vrut!!! Eu am propus nu s-a realizat...acum astept propuneri pentru alta intilnire poate..poate... se mai trezesc uni la realitate!!! Va astept cu propuneri!!!

                        Comment


                        • Costel a propus sa ne vedem de 1,2,3,mai la petreni , decat 2 rele mai bine una si mai rea =) Am crezut ca a dat de veste la toti.
                          Imi vine greu sa cred ca vom face o echipa de fotbal, dapai doua...

                          Comment


                          • Eu am zis sa ne mai vedem la fata unii cu altii si sa facem un mic antrenament!!! Daca nu-i rost de fotbal o sa ma antrenez pentru o partida de table!!!!
                            Asa ca astept invitatie pentru 1,2,3 mai!!!!
                            Ma las invitat!!!

                            Comment


                            • Bla, bla, bla.....1,2,3 mai....dar merge si una mica....RESPECT !!!
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • de 1,2,3 mai, nu faceti si voi o gratareala regionala bre ?
                                Ca ne este tare dor de voi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google