Alegerea Organizator Si Coorganizator LC Deva

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Costele, daca din spate vine cineva cu o initiativa si se poate ocupa de acest Club, de ce ti-e ciuda ???
    Credeam ca ne putem intelege !!! dar.......multa sanatate !!!
    Deci, ne putem distra in contnuare fara ura !
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • #62
      Ce tari sunteti ..,moooooooooo incearca si revinati cu picioarele pe pamant, dannyx78 de cand peste noapte ti-a venit dorul de LC Deva ?
      sigpic

      Comment


      • #63
        De cand am inceput sa particip la intalniri si sa fiu mai activ...si tot de atunci am observat ca, in afara de o tentativa de intalnire la HD, nu prea ai dat semne ca te-ar interesa faptul ca LC Deva incepe sa nu mai existe... multumit?
        De ce ti-e ciuda ca cineva incearca sa faca ceva, sa se implice ? ia atitudine si fa tu, organizeaza o intalnire sa discutam, fa propuneri...dar tu nuuuuuu....stai ascuns si critici si acuzi aiurea.
        Last edited by costelHD; 16 November 2012, 00:51.

        Comment


        • #64
          Stii ceva Costea??? sa fii sanatos si la punga gros !!!
          Nu mai imi da mesaje !!! Maine este o alta zi, un alt om !!!
          Ura il face pe om sa spuna lucruri urâte, care mai tarziu, REGRETĂ !!!
          Noapte albastra, prieteni !
          Last edited by kenjiro_sanga; 16 November 2012, 00:48.
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • #65
            Originally posted by dannyx78 View Post
            De cand am inceput sa particip la intalniri si sa fiu mai activ...si tot de atunci am observat ca, in afara de o tentativa de intalnire la HD, nu prea ai dat semne ca te-ar interesa faptul ca LC Deva incepe sa nu mai existe... multumit?
            De ce ti-e ciuda ca cineva incearca sa faca ceva, sa se implice ? ia atitudine si fa tu, organizeaza o intalnire sa discutam, fa propuneri...dar tu nuuuuuu....stai ascuns si critici si acuzi aiurea.
            Ai dreptate intr-o mana,daca esti impins de la spate..., usurel cu mobila, nici nu ne-am cunoscut, si dintr-o data ti-a venit dorul de LC Deva, cine a stat ascuns?eu ?sau alti ..., acum nu vreau sa-ti dau tie detalii.......
            sigpic

            Comment


            • #66
              Faptul ca nu demult am intrat in LC nu inseamna ca am stat ascuns. Daca eram mai demult si o perioada lipseam/nu-mi dadeam interesul, poti zice ca am stat ascuns...dar asa, la toti membrii mai noi le poti spune ca au stat ascunsi
              Ai tu o idee fixa ca sunt impins de la spate..treaba ta, crezi ce vrei..fiecare cu ale lui idei.
              Am si eu o intrebare, totusi: daca vezi ca e atata circ, daca vrei sa tii neaparat de functia asta si nu-ti convine sa fie altcineva, de ce nu propui o intalnire, de ce nu aduni toti membrii sa discutam problema? Doar esti sef inca, nu???

              Comment


              • #67
                Eu nu am nici o ideie fixa.Vezi daca esti impins de la spate ...,cand mircynho11 a cerut o miniintilnire la Hunedoara nimeni nimic ,am tacu.....si uite.....cine pica pe locul 2
                sigpic

                Comment


                • #68
                  ... si va mai intrebati de ce asa usor-incet se retrag toti de pe forum , stau , citesc tampeniile de aici si nu va mai recunosc , azi maine vor fi 4 ani de cand va stiu , atata ura si invidie pentru nimic , in loc sa ne gandim-toti- cum sa facem sa fie bine , cum era inainte , mai bine ne impungem , ne scoatem ochii unii la altii , ne luam la mistouri...
                  Nobody is perfect. I am nobody.

                  Comment


                  • #69
                    Asta nu este ura.....fereasca Dumnezeu...e bălăcăreală !!!
                    Invidie, nu prea cred....tot bălăcăreală....ca nu prea stim sa ne exprimam in cuvinte, asta e altceva !!!
                    Nimeni nu este perfect !!! dar.....prostia si domnia se platesc intotdeauna !
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • #70
                      Îm cazul unora, ambele

                      Rezumat: Costea se autointitulează organizator și-i da mesaj lui Streulea. Nașul o lasă știind că oricum nu va face nimic. Acum dacă Nașul s-a decis să nu mai fie organizator, o anumită trupă nu poate accepta faptul că-n club există o singură cucuvea suficient de ”versată” și anume fosta, pardon, actuala noastră ”secretară” capabilă să îndeplinească această funcție, nu doar să stea în fața monitorului.

                      Drept urmare, toți cei care se simt lezați în amorul propriu de șefi neîmpliniți fac toată treaba asta să fie de
                      Last edited by dr_mke; 16 November 2012, 09:56.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        puteai sa scrii kkt.
                        greseala a fost a noastra ca in loc sa facem lista la glume am facut-o in alt thread

                        Am uitat sa precizez: cei care doresc functii in lc Deva obligatoriu test la limba romana, nu de alta dar ,,uni" cu functii de cam fac de ras si nu uitati ca si Base plangea cand morcovul intra la fundul sau.

                        In concluzie Costele poti sa trimiti un pm la un verde sa te rezolve, asa din bun simt. (sau daca vrei sa vezi ce tare te iubesc, te intreb altfel:
                        stii ce patesc cei care au doua conturi pe un forum?)
                        Last edited by NCDHD; 16 November 2012, 21:48. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #72
                          revelion 2012-2013

                          Originally posted by sebi8ta View Post
                          Haideti mafiotilor..hotarati-va care ce si cum si haideti sa facem un revelion impreuna ..!!!!
                          Noi de 2 ani asteptam sa se faca odata acel revelion la Cincis, ne-am distrat grozav ultima (si singura) oara. Daca mai sunt doritori putem face lista deja.

                          Comment


                          • #73
                            Tu cu Sebita ! doar doi !
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • #74
                              sa vedem cum se va ocupa noul sef
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                La sfat de seara !!
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google