Intilniri LoganClub VRANCENI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sunt nou pe forum si nu am un logan cu cine stie ce nebunii pe el dar am vazut la un amic un stiker cu logan club...vreau si eu unul

    Comment


    • Salut si bine ai venit pe forum. Nu conteaza ce si cum e masina, suntem, in primul rand, un club de prieteni. Poate poti veni duminica la intalniri sa ne cunoastem. Despre sticker, deocamdata nu mai sunt, dar cum vad ca creste cererea, cat de curand mai lansez o comanda.
      Zambeste, maine poate fi mai rau!

      Comment


      • salutare.nu stiu daca pot ajunge duminica asta.nu promit nimic.dar duminica viitoare o sa fiu prezent.

        Comment


        • Duminica 3 aprilie, ora 15, intalnire LCFocsani, in parcare Kaufland. Hai ca a venit caldura, poate stam mai mult pe afara!
          Zambeste, maine poate fi mai rau!

          Comment


          • inseamna ca ai c am inghetat in casa de tot tragi sa stai afara

            Comment


            • Ei na, v-ati invatat la barmanite, nu se mai poate fara? Hai, care veniti maine? Afara, inauntru sau ambele, vedem maine!
              Zambeste, maine poate fi mai rau!

              Comment


              • daca e prea cald afara nu vin azi

                Comment


                • A fost o intalnire mai restransa, dar a fost. A, si a aparut o barmanita blonda!
                  Zambeste, maine poate fi mai rau!

                  Comment


                  • am si eu o marerugaminte la colegii din focsani ... daca ma poate ajuta cineva ..vreau o admisie pentru Albinutza de la un baiat din focsani,nu prea am incredere si nu vreau sa-mi trimita cu ramburs ...

                    se ofera cineva sa-i pun banii intr-un cont si el sa se intalneasca cu respectivul sa ia pachetul si apoi sa mi-l trimita prin microbuz sau curier ? multumesc si raman dator!

                    Comment


                    • Cosmin, te ajut eu, dar trebuie sa mai astepti pana dupa amiaza. Este contul sotiei si trebuie sa vina de la munca. Apoi poate ne gasim pe mess pentru detalii.

                      In alta ordine de idei, vranceni, ne vedem duminica? Cred ca ar fi o ultima intalnire pe luna asta, deoarece duminica viitoare sunt Floriile, apoi Pastele si banuiesc ca o sa fim care incotro.
                      Asadar, duminica, 10 aprilie, ora 15, intalnire LCFocsani in parcare Kaufland! Va asteptam!
                      Zambeste, maine poate fi mai rau!

                      Comment


                      • multumesc mult cory.. vorbim in week end pe messenger.. pentru detalii ..nu e graba azi

                        Comment


                        • prezent.....

                          Comment


                          • si io .............
                            http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

                            Comment


                            • Nu ratez evenimentul...prezent !

                              Comment


                              • maine veniti careva?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google