Intilniri LoganClub VRANCENI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai am intrebat?....multumesc de urari...

    Comment


    • eu nu tin cu ursul dar peikool are un pic de dreptate.. chiar ne stingem usor usor si suntem o comunitate in definitiv... e pacat sa disparem , in schimbul plictisitoarelor intalniri la o "bomba" oarecare ar fi frumos sa propunem un traseu placut sa facem un gratar in "cel mai rau caz" sa ne luam si nevestele sau prietenele si sa ne "loganim" la iarba verde (poate asa ajungem sa ne cunoastem MAI BINE DECAT LA BODEGA LA BERE) e doar o opinie daca vreti sa o luati in considerare e bine daca nu,tot bine este

      Comment


      • ar fi bine sa discutam problema la o intalneala la bar si sa vedem ce locatii alegem si cand.

        Comment


        • In trei saptamani ajung si eu acasa, poate decideti ceva pana atunci, daca nu, ne vedem dupa ce ajung.
          Zambeste, maine poate fi mai rau!

          Comment


          • depinde pe cine mai gasesti

            Comment


            • Cum asa, aveti de gand sa va schimbati domiciliul in alt judet?
              Zambeste, maine poate fi mai rau!

              Comment


              • nu dar nu s a mai tinut de ffff mult timp o intalneala sau evaporat aproape toti, cu toate ca unii isi dau cu pareri impresii dar nici unul nu vine la acea "bodega ,, altii se lauda ca fac dreg adevarul e ca e cam mort LCF.eu nu am logan si totusi am sustinut LCF dar nimic din partea loganistilor

                Comment


                • eram sigur ca nimeni pe aici nu mai e interesat de discutii

                  Comment


                  • eu da sunt....

                    Comment


                    • aici e doar pur adevar........
                      sigpic

                      Comment


                      • Haideti sa o luam de la capat, sa stabilim o locatie si o zi pentru intalniri. Eu as propune sa ne intoarcem la vechea locatie, parcare Carrefour, cel putin pana vine gerul. Aproape toti avem familii si putem imbina utilul cu placutul, adica sotia/prietena la Carrefour, noi la schimb de experienta.
                        Astept parerea voastra si propuneri pentru locatie si ora. Pe viitor, cand da zapada poate facem o iesire la sanius/gratar, pentru cei care se incumeta.
                        Zambeste, maine poate fi mai rau!

                        Comment


                        • e buna locatia dar din pacate suntem cu probleme .de sanatate de servici de alt ceva.....de bani nu mai spun...am avut un loz de 30 mil si nu mam inteles din ei decat cu un geam de termopan ...restul pe medicamente in familie....

                          Comment


                          • o posibila imtalnire pe cand (ma refer zi si ora)?

                            Comment


                            • ia sa vedem cine vine duminica la ora 15 la o intalneala in parcare la kaufland

                              Comment


                              • Duminica o sa fiu in Bucuresti, asa ca nu pot veni. Poate sambata?
                                Zambeste, maine poate fi mai rau!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google