Intilniri LoganClub VRANCENI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by blue_eyes86 View Post
    Propun pentru duminica 13.05 ora 15 intalnire logan club focsani in parcarea Carrefour pe partea stanga!
    Vin si eu ! Daca nu se schimba programul de lucru

    Comment


    • Prezent si eu!
      Zambeste, maine poate fi mai rau!

      Comment


      • am sa trec si eu sa vad ce ati mai facut pe la masini

        Comment


        • nu prea mai este activitate pe acilea ) ce se intampla?
          http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...00-t25449.html

          Comment


          • sal cezar vii duminica la o intalneala ca nici eu nu a mai fost.

            Comment


            • Salut baieti , e cineva pe aici?

              Cand aveti o intalnire de grup va rog dati-mi si mie de stire lucianboeru@yahoo.com
              Last edited by jossepe; 17 June 2012, 20:43. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Pana pe 1 iulie eu nu pot veni la intalniri, dar poate ceilalti baieti se vor intalni pana atunci. Urmareste acest topic in continuare.
                Zambeste, maine poate fi mai rau!

                Comment


                • baieti pe 23 august imi fac aparitia in focsani , poate cativa aveti placerea sa stam la un suc undeva sa schimbam 2-3 vorbe .. lasati-mi pe privat numerele voastre de telefon .
                  De la un timp intru cam odata pe saptamana pe forum, pentru ca serviciul imi ocupa foarte mult timp

                  Va salut

                  Comment


                  • daca va intilniti in timpul saptamanii... pot veni si eu la voi...
                    numai bine...
                    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                    Comment


                    • Din pacate nu ne intalnim in cursul saptamanii, chiar si intalnirile de duminica sunt rare. Poate cand se va termina sezonul vacantelor.
                      Zambeste, maine poate fi mai rau!

                      Comment


                      • daca e cineva care vrea sa ne intalnim duminica in orice locatie din focsani sa posteze aici

                        Comment


                        • Salut. Eu sunt disponibil pt o reunine de loganisti

                          Comment


                          • Salut, vad ca nu prea se mai fac intalniri in Focsani. Pacat, acum cand am aflat si eu cum sta treaba cu Clubul Loganistilor

                            Comment


                            • Cine stie, daca vor fi doritori poate sunam din nou adunarea.
                              Zambeste, maine poate fi mai rau!

                              Comment


                              • Sigur, eu unul sunt. Am mers in timpul facultatii cu un coleg de-al meu la cateva intalniri Alfa Club si e palpitant

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google