Intilniri LoganClub VRANCENI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut baieti ma bag si eu la intalneala

    Comment


    • 1) Cory
      2) Dcristy - (Tot pe la ora 15 ?)
      3) Blue_eyes86
      4) ...

      Eu ma gandeam pentru dimineata, dar daca sunt mai multi doritori pentru ora 15, ramane ora 15.
      Zambeste, maine poate fi mai rau!

      Comment


      • Deci ne vedem maine, duminica, in parcarea Carrefour, pe partea stanga, unde e liber, la ora 15.
        Zambeste, maine poate fi mai rau!

        Comment


        • Originally posted by cory View Post
          Deci ne vedem maine, duminica, in parcarea Carrefour, pe partea stanga, unde e liber, la ora 15.
          Vin la ora stabilita Doar iti vad masina

          Comment


          • A fost o intalnire interesanta si instructiva. Dupa Pasti sper sa ne vedem din nou, pana atunci, drumuri bune tuturor!
            Zambeste, maine poate fi mai rau!

            Comment


            • Originally posted by cory View Post
              A fost o intalnire interesanta si instructiva. Dupa Pasti sper sa ne vedem din nou, pana atunci, drumuri bune tuturor!
              Am stat ceva. Nu am mai stat asa de mult la o intalnire, de nu stiu cat timp. Mai vedem unul la altul cate ceva, ne mai documentam ... Treaba cu DRL este chiar buna, cel putin ptr mine. Nu trebuie decat sa cuplezi niste fire. In maxim 15 min este gata cu montajul.

              Comment


              • sal
                daca va intereseaza DRL va pot ajuta 100ron si vin si la prima intalnire dupa pasti

                Comment


                • Pentru cei interesati,va invit la http://www.loganclub.ro/forum/4_ani_...au-t41333.html si la http://www.ziaruldebacau.ro/ziarul/2...tul-bacau.html

                  Comment


                  • Salut baieti, e cineva amator de o intalnire duminica, 22 aprilie, ora 15, in parcarea Carrefour? Incep si o lista, poate iese ceva:
                    1) Cory
                    2) ...

                    P.S. Aviatorul, bine ai venit pe forum si te asteptam pe la intalniri!
                    Zambeste, maine poate fi mai rau!

                    Comment


                    • Originally posted by cory View Post
                      Salut baieti, e cineva amator de o intalnire duminica, 22 aprilie, ora 15, in parcarea Carrefour? Incep si o lista, poate iese ceva:
                      1) Cory
                      2) ...

                      P.S. Aviatorul, bine ai venit pe forum si te asteptam pe la intalniri!
                      2) Dcristy

                      Comment


                      • hristos a inviat ! e posibil sa imi fac si eu prezenta la intalnire daca nu plec la bucuresti! numai bine!

                        Comment


                        • daca e vremea buna vin si yo

                          Comment


                          • confirm prezenta la intalnire! tot in parcare la carrefour pe partea stanga la ora 15

                            Comment


                            • Da, in parcare la Carrefour pe partea stanga la ora 15.
                              Zambeste, maine poate fi mai rau!

                              Comment


                              • Propun pentru duminica 13.05 ora 15 intalnire logan club focsani in parcarea Carrefour pe partea stanga!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google