Intilniri LoganClub VRANCENI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intilniri LoganClub VRANCENI

    Mai este cineva din VRANCEA pe acest forum ? Va rog sa ridicati mana !
    LOGAN--> <--TOYOTA

  • #2
    LOGAN--> <--TOYOTA

    Comment


    • #3
      3 sunt inregistrati cu vrancea...
      poate mai pe viitor ...
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        Care sunt aia Cristi ca eu ma chinui de ceva timp sa-i dibui si nu reusesc ?
        LOGAN--> <--TOYOTA

        Comment


        • #5
          ti i-am dat pe PM
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            Nimic nimic? Haideti baieti usurel usurel
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • #7
              Le-am dat si mesaje si nici macar nu raspund, asa ca raman singurul Vrancean care este mai activ cat de cat.
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • #8
                Cred ca si eu o sa patesc acelasi lucru, culmea e ca la noi sunt loganuri, dar zici ca's jurati, nu intra pe site.
                http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                Comment


                • #9
                  Crezi ca la noi nu sunt,si sa vezi unele chiar uschite rau care ar fi chiar vedete pe aici,defilez cu sticherele pe masina prin tot judetul ,ma mai intreba cate unul daca exista intradevar Logan Club,le spun sa intre pe net ca nu costa bani dar vad ca nimic,mai ales ca pot face I.T.P.cu reducere si mai multa indulgenta daca sunt membri ai acestui RESPECTABIL CLUB.
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • #10
                    Eu de cand am fost la Bv nu am reusit sa imi spal masina, si sa pun stickerele. Am facut unul cu logan identic dar albastru ca prea ar fi contrastul mare, dar inca nu am reusit sa le pun. Maine s-ar putea sa fiu mai liber si sa reusesc. Sa vad daca atunci e ceva.
                    http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                    Comment


                    • #11
                      Dragi vranceni haideti sa ne adunam si noi duminica,sa rupem macar 2-3 ore din timpul nostru,sa ne cunoastem,sa mai schimbam impresii despre masini.
                      LOGAN--> <--TOYOTA

                      Comment


                      • #12
                        Scuze de intarziere, dar abia acum am vazut topicul. Vin cu placere la intalniri, cand se vor organiza. Din pacate, vad ca suntem foarte putini pe aici.
                        Zambeste, maine poate fi mai rau!

                        Comment


                        • #13
                          Macar astia care suntem pe forum,si am mai postat din cand in cand sa ne adunam, sa ne cunoastem,poate ne putem ajuta in unele chestii.
                          LOGAN--> <--TOYOTA

                          Comment


                          • #14
                            Dan, am inteles ca mergi la Lepsa la intalnirea moldovenilor din 16-18 mai, cred ca o sa vin si eu. Ar fi frumos sa ne intalnim acolo toti cei din Vrancea, fie si numai pentru o zi, sambata sau duminica, ramane sa stabilim.
                            Numai bine!
                            Zambeste, maine poate fi mai rau!

                            Comment


                            • #15
                              Dane...cred ca daca le tragi la cei cu loganurile care vin la inspectia tehnica cate un stiker cu Logan Club veti fi mai multi la intalniri...oricum bafta cu organizarea...hai ca s-ar putea sa iti fac rost de 2 focsaneni care au stikere deja...
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google