Sigla Logan Club Galati

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tricou Polo

    Varianta Nikolas_bnm : Direct in subiect
    Attached Files
    Last edited by Nikolas_bnm; 26 June 2009, 15:39.

    Comment


    • Tricou Polo

      Varianta 2 Nikolas_bnm
      Attached Files

      Comment


      • Prima ta poza, Nicule, este chiar interesanta. Ma refer la cele doua sigle de pe maneci. Scrisul de pe piept, e cam ca batul in balta. Mai bine fara, sau pe spate

        Comment


        • Prima poza fata si a doua poza spate.
          Attached Files

          Comment


          • Ma gandeam ca tricourile sa arate cam asa.
            Attached Files

            Comment


            • Eu sustin asa: pe spate sa fie scrisul LOGAN CLUB (alb cu rosu, cel care mai este si pe parasolare) iar in fata, in stanga - sigla locala si sub sigla si userul, scris mic.
              Si daca se poate, tricourile sa fie negre....
              Attached Files
              GL-22-TOF

              Comment


              • mie mi-ar placea sa fie un tricou polo, alb
                in stanga, pe piept sa fie sigla LCG
                pe spate cu negru, www.loganclub.ro , scris micut, si deasupra acel logo -logan stilizat

                simplu, elegant, finut

                cat despre aplicarea insemnelor pe tricouri, cand ne hotaram la un model pot sa intreb si eu cat ne-ar costa, si cred ca as reusi sa scot un pret bun
                In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                Comment


                • Dupa succesul pe care se pare ca l-au avut stikerele, lumea nu mai este interesata de aceasta idee...pacat.

                  O alta ideie, confectionarea de fanioane LCG
                  Last edited by ady62; 30 June 2009, 16:23. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Iar m-a pus @lupulucian la treaba... pentru doritorii de sigle lipite pe facelift, am pregatit doua interpretari (mentionez ca lipitura nu se face pe tot desfacatorul!):
                    Attached Files
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • ooo
                      Multumim frumos !
                      oo sugestie totusi ..
                      nu putem sa mutam "Logan" mai pe mijloc, si sub el combinatul ? dupa parerea mea, cel putin pe sigla din fata, s-ar preta mai bine asa. Pe spate e mai fain asa cum e, asimetric.

                      am facut o schita rapid, in paint
                      ce parere aveti ?
                      PS: abia astept sa ne hotaram si sa le printam


                      Last edited by razv.an; 2 July 2009, 12:11.
                      In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                      Comment


                      • Pai haideti, hotarati-va si sa le cerem mai repede, lui Sorin, sa le trimita in format electronic.

                        Comment


                        • Daca nu mai e nimeni de acord cu mine hai sa le dam drumu in varianta propusa de Sorin. Un format cdr, scalat, ar fi de mare ajutor
                          Asa as putea sa incerc sa scot eu cateva, si sa le incercam pe masini duminica
                          In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                          Comment


                          • Va hotarati la varianta finala si va trimit fisierul... dar inainte sa nu uitati sa masurati cele doua embleme (i-am dat tema de casa lui @lupulucian dar vad ca inca nu a rezolvat-o).

                            P.S. Ca o simpla parere, mie imi place mai mult prima... dar fiind a voastra voi o sa hotarati.
                            Attached Files
                            sigpic

                            207 noir obsidien

                            Comment


                            • Varianta a doua, Sorine, tata. Multumim mult. Mai pune o bere langa celelalte. Asteptam de la tine, pe mail, in format electronic, cele doua sigle ( mare si mica ) daca nu este prea mare deranjul. Am sa-l rog pe ravz.an sa masoare cele doua embleme si sa-ti trimita dimensiunile. Multumim mult

                              Comment


                              • Foarte mishto si siglele astea. Luciane, cand iti vine Ph2 - ul?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google