Sigla Logan Club Galati

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gl_mmm View Post
    Pentru Logan Ph1 avem (multumita lui Lucian) 10 perechi de sigle.
    Sunt la mine. Cine doreste, sa-mi spuna si-l servesc.
    Eu vreau! Cum facem sa intru in posesia lor?

    Comment


    • Numai 2 lazi de bere si 1 de Jack.
      Glumesc!
      Gratis le-am luat, gratis le dau. Dar ... numai la intalniri.
      Asa ca la prima intalnire rezolvam.

      Comment


      • Saru'mana! Pune-mi, te rog, deoparte 1 pereche. Daca nu intervine ceva voi veni duminica la intalnire. Poate facem si un om de zapada... Eu aduc morcovul.

        Comment


        • 1 set de sigle rezervat pentru laureatu', prietenul meu. (apropo, cum va descurcati fara mine???)
          Cine mai doreste sigle? Am pentru Ph1 inca 9 perechi.

          Comment


          • Originally posted by gl_mmm View Post
            1 set de sigle rezervat pentru laureatu', prietenul meu. (apropo, cum va descurcati fara mine???)
            Cine mai doreste sigle? Am pentru Ph1 inca 9 perechi.

            Ai atins un punct sensibil. Ne vine foarte greu sa muncim (in adevaratul sens sensul cuvantului) stiind ca tu nu mai esti langa noi. Si de aceea nu muncim! Si astfel pastram nealterat sensul cuvantului si semnificatia lui. Speram sa ajungem sa traim si vremuri mai bune. Nu ca acum ar fi foarte rau...

            Pe gerul asta se mai pot lipi siglele?

            Comment


            • Originally posted by ady62 View Post
              Cine poate să realizeze fanioane cu LCG?
              Nu-mi da pace ideea asta! Cred ca tot o sa fac unul ...
              Macar asa de proba, sa vad cum vine. Stie careva sa lucre in photoshop? Sa faca un fanion pe fond albastru si cu sigla pe el?
              Attached Files

              Comment


              • Uite..steag si fanion.Merg?
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • simbolul LCG

                  Sunt super misto! Eu zic sa nu mai stam pe ganduri si sa ne facem. Sunt foarte inspirate si reprezinta esenta ... o celula locala (LCG-sigla) intr-un grup national (LC-drapel national). Cine mai sustine idee?

                  Aaa, si la regionala de la Brasov putem sa oferim gazdelor noastre, ca kadou, un steag si un fanion al LoganClub Galati!!! Super super ... felicitari Valeriu pentru creatii ...

                  Comment


                  • De ce nu patram ancora ca simbol?

                    Comment


                    • Pai este ancora pe sigla actuala... si pe fanion si pe steag.
                      sigpic

                      Comment


                      • este perfect daca asta este sigla finala. Am citit mai inainte si credeam ca nu e cea finala.
                        multumesc

                        Comment


                        • Sigla LoganClub Galati este rodul unei munci sustinute si a unor dezbateri aprinse, ale intregului grup de iubitori ai Logan-ului la Galati.
                          Multi se mandresc cu ea! Unii s-au mandrit cu ea! Iar altii n-au nicio treaba cu ea. Asta-i treaba, si e bine asa.
                          Reprezinta un mix intre emblema oficiala a judetului nostru, cu emblema Dacia si cu combinatul.

                          Comment


                          • Am facut un steag, ca model. Asta daca mai intereseaza pe cineva ...
                            Attached Files

                            Comment


                            • Foarte frumos steagul, ,,dar parchetul,parchetul cat a costat metrul" ?

                              Comment


                              • Sunt OK steguletele, dar pacat ca scrie in engleza. Suntem totusi romani, nu?
                                GL-22-TOF

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google