A Patra Intalnire A Loganistilor Din Zona Moldova - Galati, 14 Iunie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LoganClub Piatra Neamt
    1. Cristi3775 (Minut Cristian NT 06 LXE )
    2. mike26ro (Ursache Mihai NT 75 URS )
    3. dragosvintila79 (Vintila Dragos NT 83 DAV )
    4. john14vamy (Vamanu Ionut NT 14 JON )

    LoganClub Iasi
    1. Euromarket
    2. b76sbl
    3. cat_alex52 B 76 GCX Tudor
    4...

    LoganClub Bacau
    1. NSA - Negureanu Stefan (BC 14 CSC)
    2. BC08VDS - Viteazu Sorin (BC 08 VDS)

    LoganClub Roman - NU VA FI PREZENT

    LoganClub Vaslui
    1. ...

    LoganClub Constanta
    1. SoNyKel CT-87-SNK Stroe Adrian (ala de jos e andy nu ady)
    2. Andy
    3. ...

    LoganClub Tulcea
    1. ...

    LoganClub Focsani
    1. Cory - Maciuca Cornel - VN 04 NYV
    2. Dan Gutu - te-am trecut Dane, ca jar mananci daca nu vii
    3. ...

    LoganClub Braila
    1. Dobre Stefan
    2. Cristi _LCD
    3. florentinn BR 03 PFS Nistor Florentin
    4. iamagi - Br 28 AGM - caut pe cineva sa ma sofereasca in week-endul viitor
    VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
    sigpic

    Comment


    • ganditiva asa , de azi in 7zile vor incepe sa fasaie beriile

      sigpic

      Comment


      • Eu deja n-am putut face fata la una si am ...concretizat-o

        Comment


        • Pe Sonykel si pe andy sa-i intampinati cu torte si furci...stiu eu de ce
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Multani pentru sfat, darksid3. Avem noi ac de cojocul lor

            Comment


            • Tu crezi ca exista un cojoc destul de mare in care sa ne bagi pe amandoi? Ce optimist esti.
              sigpic

              Comment


              • Daca nu avem, il sun imediat pe nea Jiji pentru materia prima. Facem unul de tipul...pimp my ride

                Comment


                • Revinim cu poze proaspete, de la complexul Pibunni, realizate astazi de catre Valeriu.
                  Inca mai aveti sanse sa va razganditi, sa stiti.......
                  Attached Files

                  Comment


                  • Din toate aceste poze ,una singura e falsa !

                    .................................................. .................................................. ......

                    Cea cu piscina,( cu talente) acesti ''sefi'' nu au vrut sa vizionati si voi ce sirene incalzesc (apa) atmosfera .(sa nu ma dati in primire,ok?) Am o dilema ,va rog sa ma ajutati ;Sa particip si eu cu sirenele? sau nu? cu toate ca sunt varsator! Deci...
                    Last edited by Nikolas_bnm; 6 June 2009, 22:29.

                    Comment


                    • Deci sa lamurim ceva...pozele nu au cum sa fie falsa...ca nu le prelucrez...asta am vazut asta am pozat...nu stiu de ce imi face impresia...dar tu tragi inapoi?
                      Cu sau fara piscina (pe care o critici) pe care am surpins-o in poze intalnirea tot va avea loc...si baietii se vor racori intr-un mod s-au altul...bine acum baietii ii vor cere o bere lui Lucian ca nu e piscina...decontez eu acele beri...nu-i problema
                      Last edited by valeriuciprian; 6 June 2009, 23:14.
                      sigpic

                      Comment


                      • grav nu mai vin , scaunele alea prea mici ptr mine domnu organizator fa rost de scaunea teapane de lemn solid
                        si cei cu ateate locuri de sport? ce eu vin sa fac miscare? vin sa zac in cur
                        Last edited by SoNyKeL; 6 June 2009, 23:11.

                        sigpic

                        Comment


                        • Ba Sony...sincer iti spun nu vei avea timp sa stai jos...te vor fugarii prietenii mei...am polite de platit
                          sigpic

                          Comment


                          • Valeriu ,tu ca de obicei nu citesti totul si cum tebuie, am spus ca o singura poza e ''falsa'' pentru ca nu ai surprins si acele sirene care incalzesc (apa ) atmosfera si atat . (si asta nu cu rautatea ...) Sonykel stai linistit ca scaunele par ele asa mici din cauza pozitiei luate de fotograf ,dar in realitate sunt destul de confortabile si primitoare . (gramatica...)

                            Comment


                            • Nicu...am citit totul si cum trebuie(nu stiu cum ai tras tu aceasta concluzie)...si cum de obicei las de la mine...las si de data asta...dar tine cont ca Lucian nu a pomenit ca la intalnirea de sambata spre duminica se va gasi in acea locatie si piscina...pur si simplu asta am vazut asta am pozat(am mai spus-o)...acum daca vor citi alti posibili participanti la intalnire vor vedea niste discutii contradictorii dintre doi "organizatori" sa le spunem asa...si ce vor intelege...?

                              PS...voi avea grija sa fac curat pe acest topic dupa ce citesti acest mesaj.

                              Multe salutari tuturor loganistilor participanti la intalnirea care va avea loc.
                              Last edited by valeriuciprian; 6 June 2009, 23:37.
                              sigpic

                              Comment


                              • Rog organizatorii sa programeze un gratar si mai pe seara,eu plec pe la 14,30 din bacau si o sa vin flamand si insetat de pe drum,rog aveti mila de mine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google