A Patra Intalnire A Loganistilor Din Zona Moldova - Galati, 14 Iunie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai mai Luciane ,inca suntem (eram) sub acea vraja a placutului (parca uitasem de toate datoriile si criza financiara) si tu rau ,ne -ai servito ca la Ploiesti .Dupa noi potopul ?Nu se lipeste deloc,asteptam Bacaul chiar daca e o perioada mai lunga ,dar noi asteptam frumos la rand ,plini de optimism si de distractie. Pun pariu ca o sa fie primul Iascha la urmatorul dezmat.

    Comment


    • Originally posted by SoNyKeL View Post
      am si eu o idee , cine poate si are timp , ar putea sa ia pozele din parcare acelea cu omu+masina sa le editeze si sa scrie in poze , membru si locatia... eu cu multi am vb am dat noroc dar multi sau prezentat buna sunt ion , vasile , costel , adi dar pe forum nu stiu cum va zice , si sincer eu sunt mai putoare nu am trecut pe la fiecare la masina sa va admir masinile... si ar fi bine asa sa ramana ca amintire sa stim sa ne recunoastem mai usor la intalnirile viitoare... oricum am cunoscut pe multi dintre voi cu care imi pare rau ca nu am stat mai mult la discutii dar soarele , lipsa de somn , si hidratarea(la ficat) si-au spus cuvantu asa ca mam retras in masina la umbra...
      Sony am sa incep eu primul
      Attached Files

      Comment


      • Felicitari pentru organizare.Toti ati fost nr.1, de la organizator pana la ghid.

        Comment


        • ady pe tine te stiu ca doar tu m-ai intampinat la masa , la garboavele... dar ma refeream in general si sa faca cineva pentru toti nu fiecare in parte

          sigpic

          Comment


          • Il rog pe nea iashca

            Comment


            • uite ma cine ma iubeste... ptiu ce-mi vine sa te pup

              sigpic

              Comment


              • Si eu GL 98 BNM

                Bordea Nicusor

                Nikolas_bnm Gl 98 BNM

                Galati
                Ala cu gratarul. !!!
                Attached Files

                Comment


                • nicusor ``asta cu grataru`` pe tine te stiam... acum ramane sa puna lupu sau dan honda poza cu ei ca sa stiu cu cine stau de vorba pe forum
                  mie dor de voi

                  sigpic

                  Comment


                  • am deschis lista lui sonykel.
                    sa-mi spui sony,daca e bine asa .
                    restul va urma,ii vei avea pe toti!
                    Attached Files
                    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                    Andreea Trifu

                    Comment


                    • da e foarte bine asa si pentru mine si pentru ceilalti...
                      uite de exemplu batranul70 eram ferm convins ca e domnul dan , cel care ne-a preluat de la bariere pe mine si pe andy...

                      sigpic

                      Comment


                      • Eu sunt unul mic de statura si cu mustata. Sa vad daca am o poza pe-aci

                        Comment


                        • nea iashca, la anul de paste astept un miel. acolo nu e catalin e constantin )
                          ONLY GOD CAN JUDGE ME
                          http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                          Comment


                          • mersi nea iashca pt poze tocmai ce vroiam sa o pun eu dar am vazut ca era deja

                            Comment


                            • Felicitarii

                              Baieti...FELICITARII...a fost o regionala pe cinste, zau asa.
                              totul a fost ok...incepand de la cazare si pana la plimbarea pe Dunare. Sa nu mai vorbim si de gratarele.....meritul lui NICU (grataragiu oficial)..
                              Multumiri speciale celor de la Galati pentru ospitabilitate, pentru grupul de baieti care ne-au preluat la intrarea in oras,multumiri lui Mircea, micul nostru ghid., multumiri lui Nicu pt gratar, multumiri speciale Domnului Organizator LUPU LUCIAN, pentru munca depusa,caci stiu cam prin ce a trecut.


                              Multumesc tuturor celor din LC GALATi....fratilor a fost SUPER.

                              Salutari lui TONy, ANDy & Sony.

                              Cu ocazia asta, tin sa va invit pe toti pe 12 iulie la Piatra Neamt, la sarbatorirea a unui an de intalniri a celor care fac parte din LC NEAMT.



                              Valeriu tata......alta data..


                              Stima si respect GALATI
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google