A Patra Intalnire A Loganistilor Din Zona Moldova - Galati, 14 Iunie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari domnilor...2 zile de loganeala..pacat ca ne am suprapus ca ar fi iesit ceva tare de tot(eu vneam sigur la galati)
    ...Doamneeeeee ce era pe gratarul ala.......
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Cristi, nea Nicu si Cocolinoooo - bucatari oficiali LC Galati, unde mai pui ca au fost si responsabili cu voia buna.
      sigpic

      Comment


      • Nea Iashca ne-ai pacalit. Nu e Lucian in poza aia , uite dovada aici:
        Originally posted by lupulucian View Post
        Eu sunt unul mic de statura si cu mustata. Sa vad daca am o poza pe-aci

        Comment


        • sus acolo sunt toti care au fost la selgros?

          sigpic

          Comment


          • cu cei de la iasi si cei care au postat singuri aproape.mai sunt 2-3 cazuri la care nu le stiu inca datele.dar voi reveni.
            Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
            Andreea Trifu

            Comment


            • Dragi prieteni..am asteptat sa se linisteasca putin apele, pe prezentul topic, adica sa se spuna cam toate parerile, ca acum sa incep sa-mi spun si eu la randul meu, opinia mea despre deja trecuta Regionala a IV a Moldova.

              Incep prin a multumi membrilor Loganclub Galati, care prin efortul cotizarii acelei sume stabilite, efort ce a facut de fapt posibil acest eveniment. Ca o remarca, .....aproape jumatate dintre cei de mai sus mentionati, sunt membrii noi ( maxim 6-7 luni ) , lucru care nu poate decat sa ne bucure. Dar in acelasi timp ne lasa si un gust putin amar. Din moment ce am discutat atatea saptamani, cu totii, despre ce dorim sa facem si dupa ce personal ,, m-am tiganit " pentru cea cotizatie, au ramas destui dintre voi, cei vechi, care nu ati catadicsit macar sa va oferiti ajutorul ( nu cotizatia ). Astept un semn de la acestia. Lipsa acestuia imi va ridica un mare semn de intrebare in ceea ce priveste calitatea voastra de membru LC Galati ( atentie : membru, nu forumist ).

              In alta ordine de idei, as dori sa incep sa multumesc prietenilor si musafirilor veniti de departe. In mare parte prezenta voastra de fapt, a declansat sambata aceea de neuitat.
              Le multumesc , in numele clubului, celor care duminica au venit direct in parcare la Selgros. Stiu ca v-ati fi dorit ceva mai mult, dar astea au fost posibilitatile. Daca ati ramas dezamagiti, va rog sa-mi acceptati scuzele. Am fost organizatorul acestui eveniment si vina nu mi-o pot asuma decat in totalitate.

              As dori de asemenea, sa multumesc pe acesta cale, Handbal Clubului Otelul Galati, fara de care plimbarea cu vaporasul nu s-ar fi putut concretiza.

              De asemenea, trimit multumirile mele catre dealerul Dacia, firma Nalba SA, pentru sprijinul acordat la realizarea acestui eveniment.

              In ceea ce priveste parerea mea ca organizator, am sa-mi rezerv dreptul, de a o pastra doar pentru mine.
              Dar s-a dovedit ca diferentele dintre ,, vrut " si ,, putut" nu au fost atat de mari pe cat s-a crezut la inceput.
              Atat pot sa va spun.

              Va salut cu respect. Sa ne vedem cu bine la urmatoarea Regionala

              Comment


              • Multumim si noi pentru tot ce ati facut. A fost o intalnire extraordinara si ne-am simtit foarte bine la voi.
                Profit de ocazia sa va propun, in urma discutiilor de azi cu membrii L.C. Bacau, ca urmatoarea regionala sa aiba loc in Bacau. Data o putem stabili ulterior, as merge undeva spre sfarsitul luniii septembrie, dar primesc cu placere orice alta propunere. As dori parerea voastra, a celor care au participat la Galati, dar si a celor care nu au putut participa, si in functie de asta sa deschid un topic dedicat si .... sa trecem la treaba

                Comment


                • Felicitari LCBacau si lui Stefan pentru preluarea initiativei de a organiza o noua intalnire regionala. Strict din punctul meu de vedere, datorita faptului ca voi fi plecat din tara pana la toamna, mi-ar conveni de minune sfarsitul lui septembrie - inceputul lui octombrie.
                  Zambeste, maine poate fi mai rau!

                  Comment


                  • cati kilometrii sunt cta - bacau? vin si eu... pot , pot , pot? ma primiti si pe mine?

                    sigpic

                    Comment


                    • Sunt bineveniti toti membrii,de kilometri nu stiu,cauta pe google

                      am uitat,iti zic lunea viitoare cati km sunt,vineri ajung la mamaia
                      Last edited by lupulucian; 22 June 2009, 08:56.

                      Comment


                      • Trebuie sa vorbesti cu Busu (Pro Tv) sa traga de CT in sus in Moldova ,sau sa-i trimiti o epistola lui Stefan cel Mare .

                        Comment


                        • Originally posted by SoNyKeL View Post
                          cati kilometrii sunt cta - bacau? vin si eu... pot , pot , pot? ma primiti si pe mine?
                          Sony, sunt 375.14 km timp estimat: 7 h, 32 m. Te asteptam

                          Comment


                          • a pai daca vin iar cu andy si venim cu chef de plimbare ajungem in 12ore... ptr cine nu stie noi consanta-braila am ajuns in 6-7ore... daca nu putin mai mult da am stat am facut popas am mancat etc etc...

                            sigpic

                            Comment


                            • Nu-i nimic, plecati cu o zi mai devreme

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google