Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Amatori de calatorii, excursii si aventuri: la Bacau, in 25-27.09.2009 se tine a V-a Intalnire Regionala a loganistilor in zona Moldovei. Gazdele au dat liber la inscrieri inca de acum 1-2 luni. Eu numesc iesirile astea ca fiind "mama tuturor petrecerilor loganistilor". Nu serviti? http://www.loganclub.ro/forum/v_inta...t=14119&page=5

    Comment


    • Am incercat si la Braila ,dar nu e interes.(Jontase e singurul ,fiind anuntat cu cel putin 7 zile inainte) La Galati se poate organiza un pescuit ?(de pierderea timpului si o saramura mica ,mica de tot ,asa precum criza ) Tinan-d seama de faptul ca mai sunt" rataciti prin vacanta" Fir Intins.(si cu cortul ,primim )
      Last edited by Nikolas_bnm; 27 August 2009, 00:17.

      Comment


      • salutare haide ti sa mai inviem putin si acest topic valeriu zicea sa facem o iesire wekendul viitor ce spuneti???

        Comment


        • Cam asa e...parca as iesi undeva...Lepsa ...Soveja...etc.
          sigpic

          Comment


          • Ma bag si eu!
            Sa fie cu cazare sambata noapte, sau doar venit, gratar, sprit si blana inapoi?
            Oricum merg ...
            Last edited by gl_mmm; 8 July 2010, 07:48.

            Comment


            • soveja este moarta, am fost eu anul acesta. poienita punga este frumoasa.
              sigpic

              Comment


              • Hopa, Soveja, Lepsa, imi suna cunoscute. Sa nu cumva sa credeti ca scapati de mine! Bogdan 1984, ai dreptate, dar sa stii ca oamenii sfintesc locul.
                Zambeste, maine poate fi mai rau!

                Comment


                • fratilor eu am o vila a unui prieten acolo nu platim nimic in plus decat consumam adica curent pentru incalzire si sai dam si omului un sprit si un gratar am vorbit cu el in seara asta si a ramas sa imi dea un semn pe marti si dupa mai vb

                  cam asa imi petrec cate odata wekendurile vreti sa faceti parte si voui???????????
                  Attached Files
                  Last edited by cata29; 15 November 2009, 20:39.

                  Comment


                  • Haideti ca se anunta vreme frumoasa, poate tine pana sambata/duminica.
                    Zambeste, maine poate fi mai rau!

                    Comment


                    • Cata unde e anume vila in Lepsa sau in Soveja?
                      Cate camere sunt disponibile...unii dintre noi vin si cu copii...

                      Sper sa nu ma dau iar zmeu ca vin si sa nu mai pot veni din cauza serviciului...am o nava la munca (,) care trebuie sa ajunga la descarcat dar inca nu stiu data......dar pe luni marti voi afla.
                      Last edited by valeriuciprian; 15 November 2009, 21:41.
                      sigpic

                      Comment


                      • casa are patru camere si un living caldura nu e ca nu are nici o soba trebuie electric incalzirea si e in soveja chiar langa poiana

                        Comment


                        • e pe ulita care duce spre poienita?
                          sigpic

                          Comment


                          • cam mica vila asta mai cata. Ar trebui ceva mai marisor .


                            Primiti si braileni?
                            sigpic

                            Comment


                            • pai daca stiti ceva postati aici adica o alta locatie ceva mare pentru toti

                              ps care aveti relatii pe acolo sau pe unde ati mai fost

                              Comment


                              • Originally posted by cata29 View Post
                                casa are patru camere si un living caldura nu e ca nu are nici o soba trebuie electric incalzirea si e in soveja chiar langa poiana
                                Deci raman 3 camere libere...eu una cata una si inca una cine?sau cine se mai baga?
                                Oricum prietenul tau nu are cunoscuti prin vecinatate cu vile de inchiriat?
                                Mai bagi un telefon diseara poate afli ceva?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google