Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poate o se organizeze ceva pana la urma. speranta moare ultima
    sigpic

    Comment


    • Punctul meu de vedere
      Data...sunt pentru data de 1 mai ...dupa aceasta data nu mai stiu cum o sa rezolve sotia cu liberele...si fara ia nu merg ca nu are cine sa ma care in camera
      De ocupat...Cristi de la Piatra scria mai sus sa se ofere altcineva...in ca sens?...
      Locatia...oriunde numai sa nu mergem ca nebunii cate 5-6 ore la dus si cate 5-6 ore la intors.
      Locatia lui Cory mi se pare super ok...doar ca nu stim daca avem acces la gratar sau nu.
      Acestea fiind spuse eu de 1 mai il sarbatoresc...daca nu se mai baga nimeni ma duc singur
      sigpic

      Comment


      • valeriu, ma bag eu..... si ne intalnim la jumatatea drumului. zic si eu.... cine doreste sa vina e ok, cine nu sa stea acasa. 10 persoane daca suntem si tot gasim un deal pe care sa incingem un gratar.
        sigpic

        Comment


        • De un vinisor bun nu aveti nevoie de 1 mai? Ca il aduc eu personal.
          Zambeste, maine poate fi mai rau!

          Comment


          • Offf,vinul de Focsani.

            Comment


            • vedeti ... bautura ne uneste
              sigpic

              Comment


              • No, de Focsani e posirca, asta e de Cotesti. Rosu cu aroma de fraguta.
                Zambeste, maine poate fi mai rau!

                Comment


                • Dupa vinul de Cotesti incepi sa..cotesti la stanga,cotesti la dreapta..

                  Comment


                  • mancare nu aduce nimeni?
                    sigpic

                    Comment


                    • Pai mancarea dupa vin e chin.
                      Propunere noua: http://www.antrec.ro/ro-187-pensiune...eta-Bacau.html
                      Last edited by cory; 22 March 2010, 21:44.
                      Zambeste, maine poate fi mai rau!

                      Comment


                      • nu vreau sa par gica contra, dar uite ce scrie la comentarii o doamna care s-a cazat la acea pensiune.

                        PARERE PENSIUNE

                        ok. pana la gasirea unei pensiuni, ar trebui totusi sa asteptam sa ne apropiem cat de cat de data de 1 mai, sa vedem cati suntem si apoi sa ne orientam catre o locatie. degeaba ne uitam dupa pensiuni, daca nu stim numarul oamenilor pe care contam. poate gasim 3-4 perechi de la galati, 3-4 de la bacau, 1 de la vrancea, deci 10-12 persoane tot am fi, iar daca mai sunt doritori, cu atat mai bine. gasim o locatie pe la mijloc si o punem de o minipetrecere. pana atunci, riscam sa ne imbatam cu.... apa rece.
                        Last edited by dan08; 22 March 2010, 22:09. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • Ai dreptate, Dane. Deschidem asadar lista doritorilor de a petrece Ziua Internationala a Muncii - 1 Mai. Sa vedem cati suntem intai, si dupa asta, vedem si cu cazarea.

                          1. valeriuciprian
                          2. gl_mmm
                          3. tdan08
                          4. KELBURTOS
                          5. cory
                          6. ...

                          Lista va fi deschisa pana in 11.04.2010.
                          Mai veniti cu propuneri de cazari. Si vedeti preturile. Sa fie mai de criza (80-100lei), maxim am spus.
                          De mancare, aduc eu ceva. Un pui ... de salcam
                          Last edited by gl_mmm; 23 March 2010, 18:33.

                          Comment


                          • propunere de cazare, dupa cum spuneam la mijlocul drumului(mai mult sau mai putin)

                            PENSIUNEA CHEILE TISITEI

                            ACEEASI PENSIUNE

                            SI INCA O DATA PENSIUNEA CHEILE TISITEI
                            sigpic

                            Comment


                            • Arata foarte bine,mai ramane sa ne mobilizam

                              Comment


                              • Arata bine...m-as baga.Doar ca trebuie vorbit din timp...si eventual sa ne ajute Cory (contra cinste in lichide...nu lichiditati ) cu rezervarea vilei.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google