Accesorii si piese auto cumparate In Grup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ba io nu-s mos...de la userul andrey2003
    sigpic

    Comment


    • Nu e cam scumpa sticluta aia de odorizant? Daca era 15-20 lei ...

      Comment


      • Salut. Am o propunere pt. voi.
        Am aeratoare de vanzare,daca luati 10 seturi le dau cu 50lei set.
        Stripinguri la fel 10 seturi cu 50 lei set.Pretul lor normal e de 65lei set,dar daca sunt mai multe scade si pretul.
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • Originally posted by gl_mmm View Post
          Nu e cam scumpa sticluta aia de odorizant? Daca era 15-20 lei ...
          Mircea ...acea sticluta am inteles ca tine mult mai mult decat celelealte odorizante si miroase mult mai frumos...a "guma Turbo"...luni cand am fost la aeroport am trecut pe langa un Mertan cu portierele deschise si mirosea super misto...
          Stiu pretul e caqm maricel...dar mai exista varianta sa va bagati 2 persoane la o sticluta
          AG 23 YNG...vom tine cont de propunerea ta...
          sigpic

          Comment


          • cine ar dori difuzor bara spate?
            eu imi doresc si ma gandeam ca ar mai vrea si altcineva si asa am imparti cheltuielile de transport
            pretul este de 150 lei si este din fibra,nevopsit fiecare si-l vopseste unde si cum vrea
            sper ca v-am trezit interesul

            Comment


            • nimeni nu e interesat?
              ar mai fi si alte elemente din chitul de tuning al loganului uitati aici:



              Data inscrierii: 20-09-2007
              Locatie: Bucuersti
              Motorizare : 1.6 MPI
              Varsta: 22
              Posturi: 290
              Membru :
              [Loganist de 5 stele] {SE VAND Si FABRICA} Orice Element Din Fibra De Sticla Pt LOGAN Si Nu Numai

              --------------------------------------------------------------------------------
              Se vind elemente fibra de sticla DACIA LOGAN sau ORICE MASINA de pe stoc!

              Se fabrica elemente fibra de sticla pe comanda DACIA LOGAN sau ORICE MASINA si in maxim 1 saptamana sunt gata finisate

              Orice doriti intrebati si eu va spun daca se pot face, cat costa si cat dureaza fabricarea sau expedierea produsului.

              Toate produsele sunt finisate si nevopsite!

              Cateva exemple:

              1.Eleron luneta logan NEAPARUT pe piata -150 lei (10buc)
              2.Eleron luneta logan normal-130lei (pe comanda)
              3.Pleope faruri angel eyes-40lei (10buc)
              4.Eleron portbagaj simplu neintegrat in capota-100lei (vezi poza5)
              5.Eleron portbagaj integrat in capota-200lei (pe comanda)
              6.Prelungire capota simplu neintegrat o sa se prinda in cleme-100lei (poza 7)
              7.Prelungire capota integrat in capota-300lei (pe comanda)
              8.Kit prelungire bara fata spate si praguri(cel cunoscut cel mai raspandit)-200lei (inca nam poze in cateva zile)
              9.Difuzor bara spate-150lei

              Si multe altele ...
              Alex 0764781781

              haideti poate ne combinam mai multi si ne scoatem cu transportul sau cine stie poate vreo reducere ceva daca suntem mai multi

              Comment


              • daca tot nu a mai scris nimerik pe aici, dau eu un imbold : http://www.mafra.ro/promotie-pachet-...ece-p-138.html

                Comment


                • Valoarea minima a comenzii este de 85 lei,livrarea gratuita cu posta romana...daca se mai strang doritori si comanzi eu vreau
                  sigpic

                  Comment


                  • cine mai doreste cine mai pofteste?

                    Comment


                    • mai vrea cineva odirizante CWS Frutto pret 30 lei ?

                      p.s. nu trimite persoana doar una singura doar daca suntem mai multi doritori 3-5 etc

                      Comment


                      • miroase mishto? ce fel de sistem de prindere are prin mashina?

                        Comment


                        • Miroase a guma turbo...daca sti mirosul...daca nu maine daca ajung la intalnire iti "arat" mirosul...o poza cu parfumul gasesti aici iar pentru a avea mirosul in masina trebuie sa apelezi la niste "artificii"...recipiente de ambi pur care se monteaza la aeratoare sau parfumurile clasice cu lichid in care pui cu seringa parfumul frutto.
                          A mai fost o tentativa de a mea de a cumpara acest tip de parfum si s-a fasait
                          Ca fapt divers...un parfum clasic cu lichid(cel luat din peco-uri) are 5 mililitri si costa aproximativ 5 lei...frutto are 85 de ml si costa 30 lei...faceti voi calcul.
                          toto ca fapt divers...prima data am luat o bucata si pe urma am mai comandat 2.Pentru casa si masina.
                          sigpic

                          Comment


                          • eu am cumparat si sint foarte multumit de el. ca sa fiu sincer nici macar nu a mai ajuns la masina . l-am impartit in sticlute de ambi pur si l-am lasat prin camere. super bun si chiar tine.

                            Comment


                            • Valeriu, vreau sa vad si eu mirosul asta. Hai poate ajungi si tu la intalnire maine.

                              Comment


                              • nu vrea nimeni odorizant CWS frutto (miros de guma turbo)?
                                eu vreau sa fac comanda maine in jurul orei 17 doritorii sunt rugati sa imi trimita pm sau sa posteze aici!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google