Accesorii si piese auto cumparate In Grup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dap facem preturi bune.... ideea e ca lumea s-a panicat acum, ieri a aparut o stire ca se schimba codul rutier si de la 1 ianuarie vor fi obligatorii anvelopele de iarna in sezonul rece si ca urmare s-au epuizat stocurile aproape complet.
    Variantele care sunt momentan, si am certitudinea ca nu se va mari pretul cu urmatorul import:
    - marangoni 4winter - 207 ron/bucata (pana in 10 buc; intre 11 si 39 buc 7% dicount; peste 40 buc. 13% discount)
    - pirelli winter snow sport - 288 ron/bucata (pana in 10buc; intre 11 si 39 buc 10%; peste 40 buc. 15% discount)
    astea sunt pe comanda si ajung in tara in maxim 3 sapt.; la aceste preturi se adauga 5ron/bucata transportul.

    Saptamana viitoare primesc preturi si la anvelope Tryal.

    Acum pot aduce zilelea astea urmatoarele:
    -GOOD YEAR UG7+ - 284ron/bucata (sunt 8 buc. daca le luam pe toate discount 8%)
    -FULDA KRISTAL MONTERO 3 - 248ron/bucata (sunt 8 buc. daca le luam pe toate discount 8%)
    -DUNLOP WINTER SPORT 3D - 290ron/bucata (sunt 4 buc. daca le luam pe toate discount 3%)
    -FIRESTONE WINTERHAWK 2 - 250ron/bucata (sunt 4 buc. daca le luam pe toate discount 3%)
    Acestea au transportul inclus (la minim 4buc.)
    Recunosc ca e vina mea ca nu m-am miscat mai repede cu aceasta oferta si imi cer scuze pentru asta, dar sfatul meu este sa va hotarati destul de repede pentru ca preturile or sa creasca cum da primul fulg de zapada.

    Cu respect,
    ANDREI DIMsport - Galati.

    Comment


    • daca tot e vorba de accesorii auto, ce parere aveti despre covorasele auto pentru logan? la popescu am gasit cel mai ieftin cu 70 ron.
      ati gasit careva un model anume de presuri cauciucate bune: adica sa nu se scurga apa, presul de la sofer sa nu intre la pedale, sa nu alunece

      Comment


      • Originally posted by gheorgngv View Post
        2 gheorgngv - Albastru egee (TE61G asta e codul care e scris pe stalp )
        Jorj...am gasit la un magazin set de retusat zgarieturile...40 de ron...

        De mult nu s-a mai scris pe aici...in fine...acum 2 ani am comandat o solutie pentru curatat insectele de pe parbriz...si-a facut cu brio treaba...se poate folosi in borcanul de spalat parbrizul sau intr-un puf puf de spalat geamurile...produsul este acesta ...pe site-ul Mafra este 4,3 ron dar dupa cum stiti de anul trecut comanda minima era de 85 de ron, transportul este gratuit iar pentru comenzi mai mari de 100 de ron pana pe 31.05.2011 se face o reducere de 12%

        Valeriuciprian
        Ceara lichida rapida - 1 buc.19,78 ron
        igienizant pentru instalatia de aer conditionat auto 1 buc 25,62
        PULIMOSCERINI TERGI - CURATITOR INSECTE 1 buc - 4,48 ron
        sigpic

        Comment


        • Pe mine m-ar fi interesat cam asa ceva si asta in cazul in care voi ma sfatuiti ca ar fi buna pentru problema cu puchitelele infinite de pe suprafata masinii mele. Vedeti azi la intalneala.
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • Valeriu ai gasit la noi in galati? o fi de calitate, are si pentru egee?

            Comment


            • Este identica cu cea de la Dacia...daca nu au culoarea ta se poate comanda.
              sigpic

              Comment


              • K mersi de informatie

                Comment


                • De mult nu s-a mai scris pe aici...in fine...acum 2 ani am comandat o solutie pentru curatat insectele de pe parbriz...si-a facut cu brio treaba...se poate folosi in borcanul de spalat parbrizul sau intr-un puf puf de spalat geamurile...produsul este acesta ...pe site-ul Mafra este 4,3 ron dar dupa cum stiti de anul trecut comanda minima era de 85 de ron, transportul este gratuit iar pentru comenzi mai mari de 100 de ron pana pe 31.05.2011 se face o reducere de 12%

                  Valeriuciprian
                  Ceara lichida rapida - 1 buc.19,78 ron
                  igienizant pentru instalatia de aer conditionat auto 1 buc 25,62
                  PULIMOSCERINI TERGI - CURATITOR INSECTE 1 buc - 4,48 ron
                  sigpic

                  Comment


                  • Vreau si eu asa ceva:
                    PULIMOSCERINI TERGI - CURATITOR INSECTE 1 buc - 4,48 ron

                    Comment


                    • Originally posted by sand'dana View Post
                      Pe mine m-ar fi interesat cam asa ceva si asta in cazul in care voi ma sfatuiti ca ar fi buna pentru problema cu puchitelele infinite de pe suprafata masinii mele. Vedeti azi la intalneala.
                      Polisul folosit azi la tine la masina e polis de mana a treia...adica cel mai putin abraziv...pentru ca cel care il foloseste si nu e experimentat sa nu ajunga la tabla dupa prima frecare...pasta asta de 400 nu stiu daca iti va scoate acele puncte dar merita incercat.
                      sigpic

                      Comment


                      • si eu vreau urmatoarele :
                        1. DELUX 200 PASTA ABRAZIVA MEDIE - FINA 11,74 RON
                        2.TRATTAMENTO 3 IN 1 PLASTICHE 19,78 RON
                        3.FAST & BLACK 200 SPRAY 8,03 RON

                        Comment


                        • Se baga cineva la o combinatie la spuma activa Mafra? Un bidon are 10l si costa ~52 lei. Putem imparti (2, 2.5 sau 5l). Poate va intereseaza
                          sigpic

                          Comment


                          • Deci pana acum avem asa...

                            Valeriuciprian
                            1.Ceara lichida rapida - 1 buc.19,78 ron
                            2.igienizant pentru instalatia de aer conditionat auto 1 buc 25,62
                            3.PULIMOSCERINI TERGI - CURATITOR INSECTE 1 buc - 4,48 ron

                            gheorgngv
                            1.PULIMOSCERINI TERGI - CURATITOR INSECTE 1 buc - 4,48 ron

                            fredy02
                            1. DELUX 200 PASTA ABRAZIVA MEDIE - FINA 11,74 RON
                            2.TRATTAMENTO 3 IN 1 PLASTICHE 19,78 RON
                            3.FAST & BLACK 200 SPRAY 8,03 RON
                            4.CRISTALVETRO 200 7,73 RON

                            si mai avem

                            Originally posted by iamagi View Post
                            Se baga cineva la o combinatie la spuma activa Mafra? Un bidon are 10l si costa ~52 lei. Putem imparti (2, 2.5 sau 5l). Poate va intereseaza
                            Propunerea mea e ca marti seara sa dam comanda ca pana vineri sa primim produsele si duminica sa le impartim.
                            sigpic

                            Comment


                            • Deci Valeriu, centralizezi tu, da?

                              Raman si eu la
                              DELUX 400 - PASTA ABRAZIVA
                              = 15.05 lei
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • Da...centralizez eu...

                                Revenire la lista...

                                Valeriuciprian
                                1.Ceara lichida rapida - 1 buc.19,78 ron
                                2.igienizant pentru instalatia de aer conditionat auto 1 buc 25,62
                                3.PULIMOSCERINI TERGI - CURATITOR INSECTE 1 buc - 4,48 ron

                                gheorgngv
                                1.PULIMOSCERINI TERGI - CURATITOR INSECTE 1 buc - 4,48 ron

                                fredy02
                                1. DELUX 200 PASTA ABRAZIVA MEDIE - FINA 11,74 RON
                                2.TRATTAMENTO 3 IN 1 PLASTICHE 19,78 RON
                                3.FAST & BLACK 200 SPRAY 8,03 RON
                                4.Ceara lichida rapida - 1 buc.19,78 ron

                                sand'dana
                                1.DELUX 400 - PASTA ABRAZIVA = 15.05 lei

                                Propunerea mea e ca marti seara sa dam comanda ca pana vineri sa primim produsele si duminica sa le impartim.

                                Si mai avem o propunere:
                                Originally posted by iamagi View Post
                                Se baga cineva la o combinatie la spuma activa Mafra? Un bidon are 10l si costa ~52 lei. Putem imparti (2, 2.5 sau 5l). Poate va intereseaza
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google