Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Propun mutarea orei in 12...ca avem de discutat la intalnire...si la 11 nu e gata ciorba.

    Atat spun :ciorba de burta, duminica ora 11, transport asigurat. Pentru unii mergea una si astazi.
    1. DeWiL
    2.
    Last edited by gl_mmm; 21 May 2010, 07:47.
    sigpic

    Comment


    • Propun mutarea orei in 12...ca avem de discutat la intalnire...si la 11 nu ne gata ciorba.

      Atat spun :ciorba de burta ,duminica ora 11,transport sigurat.Pentru unii mergea una si astazi.
      1.DeWiL
      2.gheorgngv-pas, nu imi place ciorba de burta dar sa vedem in functie de program poate merg ....

      Comment


      • Propun mutarea orei in 12...ca avem de discutat la intalnire...si la 11 nu ne gata ciorba.

        Atat spun: ciorba de burta, duminica ora 12, transport asigurat. Pentru unii mergea una si astazi.
        1. DeWiL
        2. gheorgngv-pas, nu imi place ciorba de burta dar sa vedem in functie de program poate merg ...
        3. gl_mmm
        4. ...

        Intalnirea va decurge normal si la sfarsitul ei vom merge la ciorba. Relu ne duce, eu platesc (joke)

        Comment


        • Ciorba de burta, duminica ora 12, transport asigurat.
          1. DeWiL
          2. gheorgngv-pas, nu imi place ciorba de burta dar sa vedem in functie de program poate merg ...
          3. gl_mmm
          4. laureatu'
          5. ...


          George, daca nu vrei ciorba poti comanda altceva (ex:tochitura, friptura, etc.).

          Comment


          • Ciorba de burta, duminica ora 12, transport asigurat.
            1. DeWiL
            2. gheorgngv-pas, nu imi place ciorba de burta dar sa vedem in functie de program poate merg ...
            3. gl_mmm
            4. laureatu'
            5. iashca
            Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
            Andreea Trifu

            Comment


            • Originally posted by laureatu' View Post
              ...
              George, daca nu vrei ciorba poti comanda altceva (ex:tochitura, friptura, etc.).
              George, deci da, NE poti comanda altceva (ex:tochitura, friptura, etc.) daca tu nu mananci ciorba de burta.

              Ciorba de burta, duminica ora 12, transport asigurat.
              1. DeWiL
              2. gheorgngv-pas, nu imi place ciorba de burta dar sa vedem in functie de program poate merg ...
              3. gl_mmm
              4. laureatu'
              5. iashca
              6. ...

              Relu, monteaza scaunele la spatele autobuzului.

              Comment


              • Acum lucrez la unele adaptari pentru a putea monta si o miniremorca la autobuz.

                Comment


                • da va multumesc baieti pentru gandurile "bune " sa vedem ce va fi as merge sincer vedem discutam

                  Comment


                  • Prezent pt intilnire.Pt ora 12 in functie de sponsori.Oricum ocup loc putin in autobuz.Sau in remorca?!

                    Comment


                    • Deci? Buna ciorba?

                      Comment


                      • Nemaipomenita. Voua v-a placut?

                        Comment


                        • Dragi colegi azi ma duc sa imi fac printesa frumoasa...la o baitza cu spumitza..)si uite asa e a 2 spalare pe luna asta
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                          Comment


                          • Ne bucuram cu totii pentru tine si masina ta. Avem si un topic dedicat pentru asemenea activitati practice! ... si-ti multumim ca-l vei folosi.
                            Nu uita ca avem inclusa si ceara.

                            Comment


                            • Loganistii galateni au fost prezenti la Expo Flora 2010...detalii,picanterii si poze aici
                              sigpic

                              Comment


                              • Si acum, pentru cunoscatori, un mare stres al meu http://clash-of-the-titans.warnerbros.com/ E vorba evident de varianta 3D!
                                Asadar, pentru cunoscatori doar. Ce ziceti? Plecam intr-o duminica dimineata si ne intoarcem seara? Garantez ca n-o sa regretati!

                                Si, deasemenea, ar trebui vazut in format digital macar si http://www.robinhoodthemovie.com/ Nu cred ca sunt printre noi sunt oameni carora sa nu le fi placut "The 300 Spartans" sau "Gladiator" ... asta-i genul! Numai ca asta-i o idee mai bine facut ...
                                Last edited by gl_mmm; 6 June 2010, 09:07.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google