Asigurari Auto,casco Lc Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by valeriuciprian View Post
    Pentru pensionari si/sau pentru cei care nu au avut daune in anul anterior se acorda reducere?Se poate face polita incepand cu 01.01.2010?Polita actuala o am tot la Euroins.
    Merci.
    Up up...da' mie tot nu mi-ai raspuns la intrebarea de mai sus.
    sigpic

    Comment


    • #17
      @valeriuciprian am uitat sa iti raspund .. din pacate firma Euroins nu mai are oferta pentru pensionari...

      Comment


      • #18
        up . oferta valabila pana pe 13.12

        Preturile sun urmatoarele in functie de capacitatea cilindrica.
        1201-1400cmc ( 6luni - 175 Lei ) ( 12Luni - 345 Lei )
        1401-1600cmc ( 6luni - 220 Lei ) ( 12 Luni - 435 Lei )
        1601-1800cmc ( 6luni - 270 Lei ) ( 12 Luni - 535 Lei )
        1801-2000cmc ( 6luni - 300 Lei ) ( 12 Luni - 595 Lei )
        peste 2000cmc ( 6luni - 325 Lei ) ( 12 Luni - 645 Lei )

        Nou! Carduri raiffeisen de cumparaturi si asigurari de locuinte.

        Comment


        • #19
          R.c.a.

          Da' RCA pe 3 zile nu faci? Si cu reducere 85% pt cei cu salarii modeste? Ca la preturile astea mai bine circul numa' noaptea sa nu lovesc pa fo unu'!
          Serios cuma ... da-mi te rog PM cu nr. tau de tel. O sa te caut curand pt un RCA pe 6 luni. Pana atunci - 15-18.12.2009 - cauta-mi si mie te rog, cea mai ieftina si jalnica polita RCA din cate s-au vazut vreodata. Pe 6 luni ... ca am o jena financiara acum de sarbatori ...
          Multumesc!

          Comment


          • #20
            Mircea, ai putina rabdare. Nu pot da detalii deocamdata, pentru ca nu am acceptul societatii de asigurari respective. Se pregateste o campanie peste cea inceputa deja. Dar pot sa spun ca noi, LCG, ne putem astepta la preturi ceva mai interesante decat ce este scris mai sus.
            Adrian ( mrfler ) nu-ti fac concurenta si in niciun caz nu te sap. Vorbim la telefon si ai sa intelegi.

            Comment


            • #21
              @luci ne auzim .. nu ai de ce sa ma sapi fiecare are locul lui pe piata cum e si inghetata uitate la DELTA si apoi la GALACTA.. Nu mai bine o zi bunaa

              Comment


              • #22
                Originally posted by lupulucian View Post
                Mircea, ai putina rabdare. ...
                Rabdare am eu ... altceva nu prea este
                Pe 18 imi expira RCA-ul.

                Comment


                • #23
                  mircea inainte de a face RCA te sfatuiesc sa te uiti si la celelalte firme poate au o oferta mai bogata ... ofertele difera de la o firma la alta
                  Bafta

                  Comment


                  • #24
                    Logan 1.4, 318 Lei, axasig broker, carpatica - incheiata joi, polita valabila incepand de pe 18
                    In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                    Comment


                    • #25
                      Aici http://www.rca-ieftin.ro/compara.php sau aici http://www.bursaasigurarilor.ro/poli..._Auto_RCA.html se poate verifica care e cea mai ieftena polita de asigurare RCA.
                      Polita RCA e calculata in functie de varsta, localitatea de domiciliu, scopul utilizarii si alte cateva criterii.
                      Probabil ca sunt si alte site-uri care fac astfel de clasamente.
                      GL - 82 - VMD on board

                      Comment


                      • #26
                        aveti de unde alege

                        Comment


                        • #27
                          Noile preturi RCA valabile intre 14=31.12.09

                          In luna sarbatorilor avem 2 oferte :

                          * prima ar fi cu reducere de 10% , preturile sunt urmatoarele :
                          - intre 1201-1400 = 1 an(370 Ron) 6 luni (180 Ron)
                          - intre 1401-1600 = 1 an(465 Ron) 6 luni (235 Ron)
                          - intre 1601-1800 = 1 an(580 Ron) 6 luni (285 Ron)

                          * a doua varianta ar cuprinde un voucher de ITP sau 4L Ulei ( valabil doar la asigurarile de 1 an ) preturile sunt urmatoarele:

                          - intre 1201-1400 = 1 an 400 Ron
                          - intre 1401-1600 = 1 an 520 Ron
                          - intre 1601-1800 = 1 an 640 Ron

                          Comment


                          • #28
                            Rca 2010

                            Anul asta, RCA-ul se va scumpi cu cca. 40%! Ce mishto!
                            Vream sa-mi iau un Mertz de 6 litri. Acuma na, mai astept ... poate fac astia niste reduceri prin vara. Ca bani de Mertz este, da-i asa scump erceau ...

                            Comment


                            • #29
                              o sa vin cu noua lista de preturi cred ca pe 5 ianurie sa vedem cum se mai calculeaza noile asigurari si ce surprize ne asteapta pe viitor

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google