Spalatorie In Mod Organizat LCG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da asa e frumos sa stie lumea ca suntem multi

    Comment


    • ne strangem ca purceii si iar blocam spalatoriaaaa
      acum, o portie de cateva saptamani de soare ne mai trebuie

      Comment


      • cu siguranta nu mai intru niciodata acolo sa spal masina

        Comment


        • andrei daca ai drum intreaba la spalatoria aia daca se poate face o reducere ceva

          Comment


          • am uitat sa va spun, am fost eu si am vorbit cu patronul spalatoriei din curba aia de pe centura[vis-a-vis de cimitir] si a spus ca nu este interesat de idee, ca nu il incalzeste cu nimic daca suntem noi din loganclub ptr ca are destui clienti

            Comment


            • da ciprian o sa trec pe la el si o sa`i propun sa vedem ce zice..

              Comment


              • Originally posted by andrrei_ro View Post
                cu siguranta nu mai intru niciodata acolo sa spal masina
                Ca sa stie toata lumea: cand s-au facut demersurile pentru spalatoria asta de langa Bullrom, singurul aspect negociat a fost PRETUL. Cat mai mic - 15 lei, pentru cat mai multe operatiuni! Asta s-a cerrut, asta s-a obtinut. Pentru spalari de calitate superioara avem o gramada de alte alternative, dar la pretul pietei, adica minimum 20-25 lei.
                Personal, ma "coafeaza" de minune aceasta spalatorie. Cu putina instruire a lucratorului (si 2-3 lei in plus) iese o lucrare acceptabila, la un pret acceptabil.

                Normal ca orice alta oferta comparabila cu asta, si eventual superioara, va fi luata in consideratie. Chiar va rog pe cei care cred ca pot imbunatati situatia sa faca discutii unde vor si sa prezinte oferta aici.

                Comment


                • eu nu am reprosat nimic membrilor care au negociat/ocupat cu obtinerea unui pret bun la spalatorie...dar sunt mult prea dezamagit de treaba facut de catre cei de acolo..cu sau fara bacsis tot nu`s multumit..si daca stai sa calculezi mai amanuntit nu prea ai mare reducere...pt ca la 5 spalari ai una gratis (asta e reducerea) deci cam tot pe acolo se ajunge

                  Comment


                  • La concluzia lui Andrei am ajuns şi eu , cu un asprirat la mişto şi cu noroiul de 2 degete pe portiere, prefer să o spăl cu găleata că tot iese mai bine.
                    Skypee™

                    Comment


                    • Oare, chiar asa sa fie???

                      Comment


                      • cu 20 de lei (interior- exterior) se poate spala si pe strada care cobori dinspre turn spre Skoda.si spala destul de bine.daca mergem in "ceata' poate face si o reducere. va trebui sa discutam ...

                        Comment


                        • Discutam...doar ca la acea spalatorie accesul se face cam greoi...si daca mergem in ceata blocam strada
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu unu nu am o parere buna fata de cum spala acolo....

                            Comment


                            • Se bagă cineva la o baie astăzi sau mâine ?
                              Skypee™

                              Comment


                              • Pana nu se indreapta vremea si schimb caucioacele de iarna cu cele de vara nu o mai spal...ii fac interiorul home made ca am cu ce si aia e.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google