Spalatorie In Mod Organizat LCG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • maxim 6 cai frumosi

    Comment


    • Originally posted by fredy02 View Post
      deci valeriu iti place ????
      Deci.............
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Ffff tare debea astept si eu sa intru in posesia masinute-i si a stikerului pentru a le lipi

        Comment


        • Vineri seara sau sambata dimineata se baga careva la o balaceala...ca a mea e terci dupa drumul de la Brasov.
          sigpic

          Comment


          • eu zic mai degraba sambata sa le bagam la spalat.sa fie curate pentru duminica.stabiliti o ora, facem o lista si ne vedem la spalatorie

            Comment


            • VINERI merg baietii la fotbal si sambata masinile la balaceala
              ;))

              Comment


              • merge si masina mea la "marea balaceala" .seara ar fi bine? sa iasa bine in poze duminica..am inteles ca avem "shutting car"....

                Comment


                • Mi-as face si eu mila de a mea, ca saracuta nu a mai vazut apa de cand........shhhh
                  Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                  Comment


                  • Da...am uitat...vineri e cu folbalu' ...sambata atunci...nu?
                    sigpic

                    Comment


                    • propun sambata la ora 16. voi ce ora propuneti?

                      Comment


                      • Inca nu stiu programul meu sambata...dar as fi dorit pana in 12...mai vedem una alta pe la masini...o zgarietura...un cauciuc intretinut...dinastea.
                        sigpic

                        Comment


                        • pai daca e asa, se poate si sambata la ora 12 chiar.si vineri la fotbal :->

                          Comment


                          • Si eu sunt pentru a merge la spalatorie ziua ca sa se vada toate urmele
                            Last edited by valeriuciprian; 9 March 2011, 18:20.

                            Comment


                            • si eu sunt de acord sa mergem sambata la balaceala

                              Comment


                              • Atunci sa ne intalnim la sambata la 12..sa se vada "urmele de carpa"....si noroiul "cazut jos" ok?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google