Spalatorie In Mod Organizat LCG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tinand cont ca abia e vopsita masina (parti din ea) ti-as sugera sa astepti macar 30-45 zile inainte s-o speli. Nu intreba de ce! Daca nu stii, macar banuiesti!
    Oricum, daca vrei totusi sa te duci la spalatorie cu ea, mergi acolo si zi-le sa te treaca si pe tine pe lista. Daca merge bine, daca nu, va trebui sa astepti pana trec eu pe acolo si te trec eu. Si berile le aduci tu duminica la intalnire ...

    Comment


    • aham...mie mi sa zis ca dupa 2 saptamani pot sa o vopsesc ..dar in fine fiecare cum stie ...nui nici o problema..ma duc la vechea spalatorie
      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

      Comment


      • Ma, ce zic eu si ce intelegi tu!? Faci cum crezi ...

        Comment


        • Originally posted by gl_mmm View Post
          Oricum, daca vrei totusi sa te duci la spalatorie cu ea, mergi acolo si zi-le sa te treaca si pe tine pe lista.
          bgd_puya...Fa asa cum ti-a spus Mircea mai sus.
          sigpic

          Comment


          • Ne bagam azi la o aroganta cu spuma?...undeva pana in 12.

            PS...vad ca e nori afara...eu mai astept cu spalatul.
            Last edited by valeriuciprian; 15 May 2010, 08:41.
            sigpic

            Comment


            • Dragi colegi eu ieri i-am facut baitza la fetitza...ptr 15 lei e oki..dar m-a cam dezamagit tipa care mi-a spalat-o..in unele locuri pauza dat cu carpa,mi-a rupt o urechiusa de la panaramile alea de plastic pe unde iese aerul la bord...in fine..

              app..mircea femeia tot asteapta o LISTA))saraca)
              Last edited by gl_mmm; 19 May 2010, 13:06. Reason: Automerged Doublepost
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

              Comment


              • si eu am spalat masina la 2 zile dupa ce am vopsito si nu are nimic

                Comment


                • Se naste o noua aroganta ... Bogdan vrea sa-si spele printesa.
                  Cred ca ma duc si eu astazi, dar mai pe seara.

                  Comment


                  • )) Cata aroganta pe capul meu)
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                    Comment


                    • La prima intalnire o sa fiu nevoit sa ies in fata careuluiSper sa ajung sa spal masina si eu luna asta...poate inainte de Calarasi.
                      sigpic

                      Comment


                      • eu am fost arogant ieri si azi gata ploaia! macar raman cu interiorul !
                        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                        Andreea Trifu

                        Comment


                        • iashca...a plouat doar din strada Vultur spre Parcul CFR ...ma rog in partea aia a orasului...si 39-40...cam asa...in Centru-Mazepa-Tiglina-20-21 nu
                          sigpic

                          Comment


                          • Se mai naste o idee pe timp de criza ...la intalnirea de duminica sa ne imbracam de scandal , venim fiecare cu cate un bidon de 5 litri de apa, carpe moi, si tragem la sorti care masina sa fie executata exterior in 2 timpi si 3 miscari .. Recompensa ....
                            ---sper sa nu ma injurati prea tare pt ideea cu pricina si nici sa nu iau ---
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • Buna idee!
                              Eu am functie si nu pot munci.
                              Sa se faca!
                              Da-ma dreaq de sef ce sunt eu!

                              Comment


                              • Io am o buba la un deget si nu am voie sa bag mana in apa
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google