LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valeriu:dupa lista intalnirii, erau si asa multe scaune.Dupa participanti au fost insuficiente.Imi pare rau ca nu ai fost,dar ma bucur ca am fost mai multi. Deja e o mare bucurie sa fiu alaturi de voi in acest club, cu oameni de mare calitate!
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • Maine plec in nordul tarii (Bucovina)
      Attached Files

      Comment


      • Restu de poze ?!
        LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
        LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
        LOCUL1 143.9dB (nCID)

        Comment


        • Restul de poze? Pai cred ca atunci cand isi gaseste Andrei cablul de date. Iar in ceea ce priveste poza ta cu ruleta ti-o trimit pe mess.

          Comment


          • Imi pare bine ca am ajuns si eu 5-10 min.. ...Greu cu munca asta.. :P

            Comment


            • N-am primit nimic !
              LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
              LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
              LOCUL1 143.9dB (nCID)

              Comment


              • Originally posted by shokaliptiku View Post
                N-am primit nimic !
                Tu nu primesti niciodata nimic, asa-i ? Ieri a stat pe messenger atachmentul cu poza ta, deschis toata ziua.

                Comment


                • Salut baieti. La acest sfarsit de saptamana cred ca voi fi in oras (se pare ca intalnirea nationala nr. 3 s-a rasuflat) si as fi vrut sa vin la intalnirea LCG ... Aflu ca nu se mai face lista ... Nu-i nimic eu tot am sa vin ... Numa' sa spuna sefu' locatia si ora (sar'na sefu!) ... De parca ar interesa pe cineva ce vreau eu sa fac ... Sal noilor membri (am fost si eu ca voi si ce nashpa a mai fost - dadeam de baut la veterani) ... Cer scuze celor care s-au suparat/intzepat ca am intrat pe forum si n-am postat, da' asta-i treaba cand n-am nimic de zis!

                  Comment


                  • Nu se mai face lista cu participantii la intalnire, Mircea, nu intalnirea in sine. Intalnirea se tine duminica, ora 11,00 la intrarea auto a stadionului Dunarea. Si bineinteles ca esti binevenit oricand.
                    Last edited by lupulucian; 5 August 2008, 22:11.

                    Comment


                    • Faine pozele tata. Dragos esti in aproape jumate dintre poze, dupa cate vad. A meritam sa asteptam pozele.

                      Comment


                      • Originally posted by lupulucian View Post
                        Tu nu primesti niciodata nimic, asa-i ? Ieri a stat pe messenger atachmentul cu poza ta, deschis toata ziua.
                        hai mai ma lasi ... Tu ai o problema cu mine ... Nu ai vrut so dai ...
                        LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                        LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                        LOCUL1 143.9dB (nCID)

                        Comment


                        • Faptul ca nu scriu cu iconite si alte zambete nu inseamna ca nu glumesc in posturile mele. Iar poza ta intr-adevar a stat toata duminica, deschisa pe attachment la tine pe messenger. Si acum gata, ca riscam sa ajungem off-topic.

                          Comment


                          • Update pentru Intalnirea Nationala de la Sovata, mai multe detalii gasiti aici. Va asteptam.

                            Comment


                            • Salutare!!! Stie cineva de unde pot face si eu rost de schema electrica a unui kit de "flame thrower" ??? Ca sa mearga cu toba sport
                              DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google