Intalnire Nationala Nr. 3 in data de 8-11 August la Sovata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Casa Julia

    Comment


    • Ok...Ma bag si eu la Casa Julia
      Life is short...play more!
      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

      Comment


      • S-a dat la fund keanu

        Comment


        • Pai inloc sa zici ca mam dat la fund puteai sa zici.. Si tu ca vii na deci in principiu sa hotarat o sa sun luni la casa julia sa vedem ceva scoruri mai exact. Si pentru mai multi persoane, restul persoanelor care nu au votat se vor conforma deci. Casa julia ramane asta daca avem locuri, in wekendul respectiv
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • Ce intalnire nationala fratilor? Ca la brasov nu s-a auzit nimic :|
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • 01. KeanuRev 2 nopti/ 1 persoana
              02. Valeriu61 2 nopti/ 2 persoane
              03. Cristivsb 2 nopti/ 2 persoane
              04. Vali007 2 nopti/ 3 persoane
              05. Gl_mmm 2 nopti/ 2 persoane
              06. Bolo 2 nopti/ 1 sau 2 persoane
              07. BUBU 2 nopti/ 2 persoane + 2 copii (3 ani si 1 an)
              08. Kralizec 2 nopti/camera separata (am vazut ca au doar double, nu-i problema)
              09. Streulea 2 nopti

              La Sovata \/
              Last edited by kralizec; 20 July 2008, 22:57.

              Comment


              • Este posibil sa ajung si eu la intalnire. Voi sta doar 1 zi in Sovata cred, in traseu prin munti. Dar macar sa ne cunoastem. Totul este sa nu se intample nimic neprevazut intre timp care sa-mi dea peste cap planurile...
                GL-22-TOF

                Comment


                • Keanu, e luni seara. Ne dai ceva noutati?

                  Comment


                  • Da marti noapte .. Stau si ma gandesc ca imediat e august .. Is la o ora de sovata 1-2 ajung )
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • Mda noutati.. Este.. Sau mai bine zis sunt.. Dar nu cele asteptate au spus ca in data.. Aia.. Nu au doar 3 camere libere... Si cica restul in rezervate.. Dar nu au dat avans.. Si.. Ma suna daca o sa aiba liber.. Intrebarea ii ce facem? Cautam mai departe? Sau ne cazam.. Cum ajungem acolo?
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Week-end-ul ala e batut in cuie? Poate au liber cu o saptamana inainte sau cu una dupa? Daca nu, as zice sa cautam in alta parte. Daca tot mergem atatia e pacat sa nu obtinem un discount.

                        Comment


                        • Pai nu a zis pana cand ii mai asteapta? Ca sa stim sa adunam si noi banii si daca nu i-au dat ceilalti ii trimitem noi.

                          Comment


                          • Cred ca... Ne inchiriem corturi

                            Comment


                            • La mine inca e in ceata toata treaba. Dar incerc sa o "rezolv". Exista si varianta in care se cazeaza pe "grupuri". Adica un grup aici si unul dincolo. E sezon si e greu sa gasesti toata vila (sau pensiunea) libera indiferent de cum se cheama sau cate stele are. Eu vi-as propune sa luati cele trei camere si sa va hotarati cine merge sigur si sa trimiteti banii la keanu. Pentru restul care sunt la o "aruncatura de bat" se poate rezolva cazarea (in cazul in care vor) pe loc. Plus ca mai sunt cei ca mine care vor sti doar cu cateva zile inainte (dupa cum se arata voi sti doar in saptamana aceea - prin 4-5, daca o sa pot ajunge) ramane varianta rezolvarii la fata locului.
                              Eventual as propune sa ne dam numerele de tel la Keanu pentru a putea tine legatura si de asemenea cine are habar de statiunea aia (eu unul nu o cunosc) sa ne dea o locatie de intalnire pentru cei care mergem "neorganizat". Spre exemplu: parcarea X la ora 12 sambata. Sau ceva de genul.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • La pensiunea Pasager incap 20 persoane, sunt 8 camere. Cel mai simplu este sa ne intalnim in centrul orasului Sovata, asa e cel mai simplu de gasit. Bubu_vasile daca vi cu copiii iti recomand casa balint, am vazut ca au un pat dublu si doua paturi separate
                                Last edited by cristivsb; 23 July 2008, 12:43.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google