Intalnire Nationala Nr. 3 in data de 8-11 August la Sovata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3. Cabana Repas
    si mie imi place, atat zona cat si ca ai spatiu mult. Din pacate e departe de lacuri si bazine. 11 km sa ii faci in fiecare zi si de cel putin 2 ori pe zi mi se pare mult. Ca pret e ok avand in vedere ca ai si micul dejun inclus. Dar ramane problema distantei.

    din partea mea problema nu va fi, benzina e , si chiar putem face o coloana LOGAN CLUB

    Comment


    • Din pacate eu trebuie sa ma retrag, m-a lasat bateria si trebuie sa o inlocuiesc, ceea ce mi-a dat peste cap bugetul.
      Lista actualizata arata cam asa:

      01. KeanuRev 2 nopti/ 1 persoana
      02. Valeriu61 2 nopti/ 2 persoane
      03. Cristivsb 2 nopti/ 2 persoane
      04. Vali007 2 nopti/ 3 persoane
      05. Gl_mmm 2 nopti/ 2 persoane
      06. Bolo 2 nopti/ 1 sau 2 persoane
      07. BUBU 2 nopti/ 2 persoane + 2 copii (3 ani si 1 an)
      Zambeste, maine poate fi mai rau!

      Comment


      • Of doamne.. Acuma pentru 150 de lei sau cat ii o baterie.. Nu poti sa ajungi..? Si pana atunci mai este 1 luna buna.. asa ca ai putea sa vii.. Linistit.


        Na bine ma baietu atunci la care villa sa sun..? Facem rezervari sau vedem la locul de fata?
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • Pai costa 250, ca sunt prea sarac sa pun de 150. Ai dreptate, mai e o luna, poate totusi ajung, dar nu ma treceti pe lista.
          Zambeste, maine poate fi mai rau!

          Comment


          • Cory, ai un loc la mine in cort...
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • eu zic sa vedeti atunci pe loc .. Poate gasiti alte oferte sau poate nu va convine ce luati .. Aveti unde sa stati ;)) era o vila ieftina si destul de buna unde am fost in excursie cu 3 etaje deci nu vad sa fie problema
              Its just a car ...

              Comment


              • Originally posted by csebalyn View Post
                Cory, ai un loc la mine in cort...
                Multumesc, Seba, apreciez gestul, problema e ca suntem 2 persoane + un bebe de 8 luni, asa ca varianta cu cortul pica.
                Zambeste, maine poate fi mai rau!

                Comment


                • In cazul asta, ne inghesuim ...Unde mai pui ca mai bine te injur numai eu decat sa te injure toata pensiunea cand urla bebele noaptea la 3...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Alegatori: 1. Tu ai votat deja in acest sondaj
                    Baieti, scuze, dar eu n-am votat nimic, nu stiu cum de imi arata cum ca as fi votat..

                    Comment


                    • Aveti careva niste poze cu pensiunea julia ?.,.. Din sovata
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • Asta este pensiunea
                        Attached Files
                        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                        Comment


                        • Aaaa si mie imi apare ca eu am votat foarte ciudat pool-ul ) desi eu inca nu am votat.
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Am rezolvat problema cu poll-ul, ar trebui sa mearga...
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • Ce fain e sus la etaj ...:x
                              Its just a car ...

                              Comment


                              • Eu nu am votat si aici apare ca am votat. E o problema cu poll-ul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google