Intalnire Nationala Nr. 3 in data de 8-11 August la Sovata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu zic sa cautam cazare impreuna. Asa cred eu ca e mai bine.
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • Si eu tot asa prefer, dar din pacate sunt pensiuni (sau vile) care chiar nu ofera "spatiu verde" sau loc de "relaxare". Eu in principiu daca cazarea este avantajoasa e posibil sa raman chiar 3 sau 4 zile, adica de vineri pana luni sau marti si asta inseamna ca trebuie sa imi asigur un spatiu de joaca pentru cei mici.
      m-am uitat si eu peste cazari si sunt cateva pensiuni care au spatii verzi dar astept decizia voastra vis a vis de locul de cazare si apoi vedem cum iese. Oricum din cate am observat sunt 2 variante posibile:
      1. mai scump dar incapem toti (problematic cu spatiile verzi)
      2. mai ieftin, dar trebuie sa gasim 2 locuri apropiate

      Am vazut locuri cu 60, 70 sau 80 ron / camera / noapte si in conditii destul de bune (cel putin din poze). De asemenea am vazut si preturi de 120, 140, 160 ron. Vreau sa vad decizia voastra si apoi iau si eu o hotarare.
      Last edited by bubu_vasile; 17 June 2008, 08:17.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Si eu zic tot impreuna, poate obtinem si un discount.
        Zambeste, maine poate fi mai rau!

        Comment


        • Cel mai bine impreuna!

          Comment


          • Bubu unde ai vazut cazare cu 60 ron ca eu mai ieftin de 120 nu am vazut ?
            sigpic

            Comment




            • si cu 70


              si cu 80 sunt mai multe. Uita-te acolo.
              sau 50 euro pe zi casa cu 3 sau 4 camere (trebuie sa ma uit pe mail) dar astea sunt greu de prins

              mie mi s-a parut interesanta asta:
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Intr-adevar...Cred si eu ca impreuna ar fi mai bine, more fun, suntem acolo toti si poate prindem un discount, mic dar sa fie. Daca mergem mai multi decat ne-am strans pana acum, o sa ne trebuiasca ceva locuri de parcare... ;)
                Life is short...play more!
                http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                Comment


                • Din vilele gasite de Bubu, cred ca cea mai nimerita e vila Pasager deoarece e cea mai mare si are pretul cel mai mic, desi 10-20 lei pe noapte nu e problema.
                  Zambeste, maine poate fi mai rau!

                  Comment


                  • Eu nu o sa vin cu voi ,dar sper sa ajung sa stau vreo 4 zile in concediu la una din vilele astea , bugetul fiind mai mic caut o cazare cat mai buna la bani cat mai putini
                    Dintre cele prezentate de BUBU la 60 ron mi se par ok conditiile , acum nu stim daca preturile vor creste in perioada iulie-august. Daca ma duc la una din ele revin cu impresii
                    Last edited by Bad_Wolf; 18 June 2008, 11:00.
                    sigpic

                    Comment


                    • Deja sunt fixate preturile pentru acea perioada. Am trimis cateva mailuri de informare (te sfatuiesc sa faci la fel wolf - sau telefon) si preturile sunt valabile in general si pentru acea perioada. Nu toti isi modifica preturile pe perioada asa mici. In general aceste pensiuni "de consum" au politici de pret pe sezoane: primavara, vara, toamna, iarna, si nu pe perioade de aflux de clienti. Spre exemplu casa de care am intrebat si care mi s-a parut ok, avea 50euro in orice perioada. Doar ca nu mai aveau liber decat alte perioade.
                      Oricum mie imi plac in general "spatiile largi" ca de inghesuiala m-am saturat si de aici si preferintele mele pentru cazare
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • 01. KeanuRev 2 nopti/ 1 persoana
                        02. Valeriu61 2 nopti/ 2 persoane
                        03. Cristivsb 2 nopti/ 2 persoane
                        04. Cory 2 nopti/ 2 persoane
                        05. Vali007 1 noapte/ 2 persoane
                        06. Gl_mmm 2 nopti/ 2 persoane
                        07. Bolo 2 nopti/ 1 sau 2 persoane
                        08. BUBU 2 nopti/ 2 persoane + 2 copii (3 ani si 1 an)

                        Lista este cea de mai sus.. Am acutalizat prima pagina.
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • Hai sa o actualizez si eu:

                          01. KeanuRev 2 nopti/ 1 persoana
                          02. Valeriu61 2 nopti/ 2 persoane
                          03. Cristivsb 2 nopti/ 2 persoane
                          04. Cory 2 nopti/ 2 persoane
                          05. Vali007 2 nopti/ 3 persoane
                          06. Gl_mmm 2 nopti/ 2 persoane
                          07. Bolo 2 nopti/ 1 sau 2 persoane
                          08. BUBU 2 nopti/ 2 persoane + 2 copii (3 ani si 1 an)


                          Vine si sisteru

                          Comment


                          • Wolf: cand mergi ? Chiar ma intereseaza ceva relatari "live" de la fata locului vis a vis de cazare si "starea reala" a zonei. Eventual cateva poze ar fi binevenite.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Nu cred ca mai merg la Sovata, imi face cineva rost de bilete la mare si la asemenea oferta nu pot refuza aprox. 500 RON pt. 2 persoane: 7 zile + 3 mese/zi cazare la hotel
                              Va urez oricum distractie faina la toti !!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Daca o sa imi permit, poate va fac si eu o vizita...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google