Intalnire Nationala Nr. 3 in data de 8-11 August la Sovata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prima data sa ne hotaram care vin sigur.. Si nu stiu.. Am putea sa luam alea 3 camere.. Oricum inca nu ma sunat nimeni.. Sa ma intrebe daca doresc.. Foarte naspa treaba cu cazarea:| cred ca ajungem sa ne cazam pe grupulete., deoarece cum a zis si bubu ii sezon si sa gaseste foarte greu o intreaga pensiune..
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • La inceput s-au ales 4 optiuni de cazare din care s-a mers pe Casa Julia. Hai incearca si la celelalte, poate la aia e liber in week-end-ul respectiv.
      Pai hai sa-ti trimitem fiecare un avans, asa vei stii cine vine.

      Comment


      • KeanuRev da-mi contu sau macar o adresa sa iti trimit banii a si zi-mi si cat

        Comment


        • Am sunat la Cabana Repas si am intrebat de 7, 8 camere pentru perioada in cauza. Am primit raspuns afirmativ, chiar si o reducere de 10 ron. Singurul impediment ar fi:
          Cabana Repas se afla la 11 km de statiunea Sovata, la altitudinea de 1100 m, intr-un cadru natural deosebit de frumos si relaxant.

          Comment


          • Baieti, sorry sa va zic dar nu mai pot sta la sovata. Lipsa de fonduri, asa ca o sa apar sambata de dimineata sau vedem cand ajungeti voi acolo, stau pana seara si apoi ma intorc acasa, pana la medias fiind aprox 150 km
            deci ma retrag sigur si oficial.
            Life is short...play more!
            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

            Comment


            • Nasol... :| deja acuma incep sa renunte... :| Facem si un Update la lista.. Sa stim cum sta treaba.

              01. KeanuRev 2 nopti/ 2 persoane
              02. Valeriu61 2 nopti/ 2 persoane
              03. Cristivsb 2 nopti/ 2 persoane
              04. Cory 2 nopti/ 2 persoane
              05. Vali007 2 noapte/ 3 persoane
              06. Gl_mmm 2 nopti/ 2 persoane
              07. BUBU 2 nopti/ 2 persoane + 2 copii (3 ani si 1 an)
              08. Kralizec 2 nopti/camera separata (am vazut ca au doar double, nu-i problema)
              09. Streulea 2 nopti (cate persoane)?

              Mai incerc sa dau ceva telefoane si va anuntz ce am rezolvat.
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Sunt foarte impresionat de oferte si lista de prezenta. S-a rezolvat ceva pina acum?
                KeanuRev tata, "Mai incerc sa dau ceva telefoane si va anuntz ce am rezolvat.", sa incerci ce? Daca ai ton la telefon? Deci incep si eu sa ma indoiesc de tine (c). kralizec a gasit cazare si locuri libere in acea perioada, moment in care toti au dat pe spate de aceasta oferta!

                Deci, domnule Organizator Special, va rog rezolvati problema cu cazarea.
                pina intre timp un update la lista:

                01. KeanuRev 2 nopti/ 2 persoane
                02. Valeriu61 2 nopti/ 2 persoane
                03. Cristivsb 2 nopti/ 2 persoane
                04. Cory 2 nopti/ 2 persoane
                05. Vali007 2 noapte/ 3 persoane
                06. Gl_mmm 2 nopti/ 2 persoane
                07. BUBU 2 nopti/ 2 persoane + 2 copii (3 ani si 1 an)
                Last edited by crististreulea; 27 July 2008, 22:58.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Neatza, vad ca e cam slaba miscarea pe aici. Oferta la cabana e mai mult decat ok.

                  Comment


                  • Din partea mea, cabana Repas, gasita de kralizec, este OK, si cred ca toti suntem de acord , pentru ca nu a spus nimeni nimic inpotriva. Daca gasim ceva mai convenabil, foarte bine.
                    Keanule, ne dai un cont sa-ti trimitem banii de avans?
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • Acum am vb cu sisteru' si se retrage, deci update la lista:

                      01. KeanuRev 2 nopti/ 2 persoane
                      02. Valeriu61 2 nopti/ 2 persoane
                      03. Cristivsb 2 nopti/ 2 persoane
                      04. Cory 2 nopti/ 2 persoane
                      05. Vali007 2 nopti / 2 persoane
                      06. Gl_mmm 2 nopti/ 2 persoane
                      07. BUBU 2 nopti/ 2 persoane + 2 copii (3 ani si 1 an)

                      Comment


                      • E foarte OK cabana gasita de kralizec. Eu zic sa facem acolo rezervarea pana mai putem, ca altfel riscam sa ramanem pe dinafara

                        Comment


                        • Din cate vad eu sunt 7 oamenii din toata tara care vin la intalnirea nationala???? Pai, cam naspa. Eu fac tot posibilul sa strang ceva baieti din Brasov cu care sa vin. Am sa adaug un update la lista cand voi avea ceva concret (daca voi avea ce). Va salut
                          Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                          Comment


                          • Mai sunt unii care ar veni, da' nu-s pe lista
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Propun sa facem o lista si cu cei care vor veni pentru o zi si nu au nevoie de cazare sau care au cazare asigurata la prieteni. De exemplu :
                              1. Bolo Medias (Sibiu) - sta o zi, fara cazare.
                              2. Dacelf Sibiu - are cazare la niste prieteni
                              3. Raduprov Tarnaveni- sta o zi, fara cazare

                              Si continuati lista cei care vreti sa participati, macar o zi, mai ales cei care stati mai aproape ( Brasov, Mures, Sibiu). Haideti, domnilor, mai cu viata!
                              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                              Comment


                              • Cam asa ... Sunt la 80km de sovata nu prea merita sa ma complic .. Stau si cam rau financiar s-au dus banii pe masinuta si mai am si alte planuri ...
                                oricum eu sper sa ajung sa ne cunoastem sa mai schimbam unele vb
                                cred ca vine si cristi_xp
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google