LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @maus: luci are spioni.... Hmmm
    GL-22-TOF

    Comment


    • Sincer nu stiu ... Tot le caut de ceva vreme se pare ca au fost la mare si s-au intors .
      Dragos ... De acum sa te vad pe tocuri
      Last edited by lupulucian; 19 August 2008, 21:37.

      Comment


      • Adevarul ca .. Priveam destul de sus ...
        deci tocuri ca sa discutam de la acelasi nivel !
        LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
        LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
        LOCUL1 143.9dB (nCID)

        Comment


        • Urmatoarea intalnire cand ramane ? Duminica ora 11 langa stadionul dunarea ? imi anunt venirea ... in conditiile in care nu plec la mare

          Comment


          • Da, ramane aceeasi ora si locatie. Si eu vin duminica.
            GL-22-TOF

            Comment


            • Ce tare ...
              ma anunt si eu atunci !
              am inteles ca de fiecare data se vine cu noutati ..
              fiecaresi face cate ceva la masina ... ( .. ) ... Si se discuta de fiecare data lucruri noi ... Constructive !

              Acest replay este un pamflet si trebuie tratat ca atare.
              Orice asemanare cu persoane reale este pura coincidenta.
              LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
              LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
              LOCUL1 143.9dB (nCID)

              Comment


              • Ma bag si eu dar incert.
                sigpic

                Comment


                • maus, nu ma refeream la intalnire, ci la forum. Tastele???????????????????

                  Dragos, esti ok? Nu acuma pe bune. Facem un topic ,, Mishtouri la Galati "? Nu vezi ca esti singurul ? Grow up, era un sfat, mai devreme. Acum este o necesitate. Fara offtopicuri, ca este plin forumul cu de-astea.

                  Duminica, intalnire loganclub, ora 11,00, intrarea auto Stadion Dunarea

                  Vad ca desi este marti, se grabeste lumea la intalnire. S-au terminat vacantele banuiesc. Si bineinteles sunt prezent.
                  Last edited by lupulucian; 19 August 2008, 21:47.

                  Comment


                  • Shokaliptiku esti ... pe cel putin 1 masina de la saptamana la saptamana se schimba si nr de km si deasemenea apare si cel putin o noua zgarietura sau damburi . Si te astept si pe tine sa te vad cu ce ne incanti retina !

                    Comment


                    • "nenea" lupu acum am si eu o mare problema pe care vreau sa o rezolv .... Cu ce gresita prezenta unui "loganist" fara a anunta ... Din punctul meu de vedere cu cat mai multi cu atat mai bine ... E mai bine de cei care anunta ca vin si nu se prezinta ? Sau e vb de trafic pe site ?

                      Comment


                      • lupulucian tias da replica .. Dar te respect pentru varsta pe care o ai ! ( sunt un domn , ce mea )

                        maus nu frate ... Eu nu incant cu nimic ... Fac parte din categoria celor banali .. Stersi !

                        valeriuciprian Ma bag si eu dar incert. ca sa continuam in acelasi ritm ... Sa ne bagam cu totii !
                        Last edited by shokaliptiku; 19 August 2008, 21:57.
                        LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                        LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                        LOCUL1 143.9dB (nCID)

                        Comment


                        • ->
                          si inca ceva de ce de la intalnire la intalnire suntem din ce in ce mai putini ? Oare este din cauza ca nu isi anunta venirea ? Sau de ce ?
                          as vrea ca cine isi permite sa deschida "gura" sa isi spuna parerea si sa aduca sugestii ptr a ne motiva pe noi restu sa venim la intalniri

                          Comment


                          • [QUOTE=shokaliptiku;164807]lupulucian tias da replica .. Dar te respect pentru varsta pe care o ai !

                            Dragos, chiar vrei asta?

                            Comment


                            • Me 1`
                              din punctul meu de vedere nu e neaparat nevoie sa ne intalnim weekend de weekend , daca tot se bate atat apa cu vb pe forum hai sa discutam aici problemele sa cautam raspunsuri si la intalniri sa le gasim si rezolvarea .

                              Comment


                              • Originally posted by maus View Post
                                ->
                                si inca ceva de ce de la intalnire la intalnire suntem din ce in ce mai putini ? Oare este din cauza ca nu isi anunta venirea ? Sau de ce ?
                                as vrea ca cine isi permite sa deschida "gura" sa isi spuna parerea si sa aduca sugestii ptr a ne motiva pe noi restu sa venim la intalniri
                                Maus, chiar vrei sa transformam topicul asta in altceva?
                                Lista a fost pana cand mai mult de jumate postati nu au aparut la intalnire. Nu mai avea rost lista. Se anunta prezenta si cu asta basta. Ce este asa de greu de inteles? Lista facea intalnirea? Sau noi? Vrei motivatie? Dau o bere la cine vine. Merge asa? Daca doar asa merge e grav.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google