LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A fost frumos cam frig dar interesant , ne-am "tras in poza" masinile ) unii au facut o investie bunicica mergand cu ele la spalatorie de data asta facandu-le mai lucioase . Astept urmatoarea intrunire pana atunci poate apuc sa ii mai pun ceva pe ea .

    Comment


    • super si pozele deja sunt ceva masini pe la intalniri si la voi.....poate faceti poze si cu voi nu numai cu masinile ca nu se stie vreo vizita surpriza si macar sa va stim......
      JUST ME.....30-rdd......

      Comment


      • Ard De Nerabdareeeee

        PT toti loganistii din galati "cosmin711" e ID meu de mess...
        Last edited by andrei; 26 November 2007, 17:03.

        Comment


        • data viitoare vin shi eu cred... mai creste numaru

          Comment


          • Originally posted by dany_shafu
            la care verzului teai referit rocri?
            Cel de mai departe de grup. Are in geam 2 sau 3 semne. E parcat mereu acolo cred.Denumirea oficiala a culorii nu este verde este alta mi se pare. Se vede in departare in prima poza pusa de valeriu ciprian
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • Pai data viitoare parcam in stanga si in dreapta lui si ii miscam de masina...poate incepe sa suna alarma si coboara jos...si ne-am mai facut cu un participant...)
              sigpic

              Comment


              • bej tundra e culoara masinii..e a unui om kre sta la blocurile alea de acolo...si deh..mereu o lasa acolo

                Comment


                • una mica propunere: ar fi bine ca unii dintre noi care au mai multa putere de convingere sa se intereseze pe la firmele de tuning din galati ca la masinile din clubul nostru sa ne faca o reducere la lucrurile pe care le cumparam pentru "masinute" iar noi ii reprezentam prin diferite inscriptii pe masina cum ar fi numele firmei pe parasolar si multe alte!!! ce spuneti? astept pareri

                  Comment


                  • Buna idee...cautam...
                    sigpic

                    Comment


                    • din pacate nimeni nu mai pozteaza, hai pe cand o noaua intalnire....ati adormit?....ce s-a intamplat?

                      Comment


                      • Originally posted by cosmin711
                        din pacate nimeni nu mai pozteaza, hai pe cand o noaua intalnire....ati adormit?....ce s-a intamplat?
                        daca vin de sarbautori la galati, vin si eu la o intalnire (o sa "tradez" gasca din tm)
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • pai mentinem legatura

                          Comment


                          • pai o sa fie pe 9 decembrie parca....

                            Comment


                            • A meu Logan e la doctor. Daca scapa pana duminica vin.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • Ce a zis doctorul pana la urma ca are ???
                                Si cum a propus rezolvarea ???
                                Asta daca mai are sanse de scapare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google