LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • .

    sugestie,voi stabiliti culorile
    Attached Files

    Comment


    • Saptamana viitoare mai este ceva? Daca da as veni si eu ca sunt in vizita la Galati.
      http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

      Comment


      • O "facem" si saptamana viitoare daca sunt doritori...sper ca baietii sa nu plece la taiatul porcului...
        Referitor la stcker...ideea mea este sa fac scrisul "loganclub.ro" cu fontul cu care este scris Logan pe masina...si apoi fiecare sa si-l faca in culoarea masini...sau ce culoare vrea.
        Oricum mai asteptam sugestii.
        Eu 2 zile voi fi plecat la Bucuresti si sper sa gasesc pe acolo net...daca nu deschid lista...

        Duminica 16 decembrie ora 11 acelasi loc...
        1-valeriu ciprian
        Last edited by valeriuciprian; 19 January 2008, 06:16.
        sigpic

        Comment


        • .

          prezent
          Last edited by valeriuciprian; 19 January 2008, 06:16.

          Comment


          • Nu cred ca se supara nimeni doar pt. un stiker, si in nici un caz eu.
            Ideea era ca sa fim toti la fel , nu? Si oriunde mergem prin tara sa ne putem recunoaste rapid. Nu a fost o obligatie nici macar sa se puna stikerul pe masina , si nici sa-l pui asa cum sa propus. Mi-ar place sa se gaseasca o solutie , mai favorabila , in ceea ce priveste forma si culoarea lui, desi asa cum este la mine pe masina , sa stiti ca nu ma incomodeaza absolut deloc.
            Cu stima, FLO.
            Attached Files
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • tare miar face palcere .. dar pe 14 15 16 sunt la cheia ... intrunire be loud ... cu muizica in masina ...

              poate sunt doritori .. si mergem mai multi la munte !!!
              LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
              LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
              LOCUL1 143.9dB (nCID)

              Comment


              • Originally posted by valeriuciprian
                Duminica 16 decembrie ora 11 acelasi loc...
                1-valeriu ciprian
                Care ar fi acest loc?
                Last edited by valeriuciprian; 19 January 2008, 06:17.
                http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                Comment


                • In parcare la POPESCU dar nu cea cu plata ci cea imediat urmatoare pe dreapta cum mergi spre BAC. e parcare MARE. Daca te uiti prin poze si ai mai fost pe acolo o recunosti tu. Daca nu cauta in paginile anterioare si o sa gasesti kiar si o harta pentru cei care vin de la BRAILA.
                  Sa ne luminezi si tu cu experienta ta in materie de LOGAN si poate chiar iti gasesti clienti la ceea ce te pricepi.

                  Comment


                  • Multumesc, da stiu foarte bine locul. Anul trecut am locuit la Francezi. Si pana in 2000 in IC Frimu.
                    http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                    Comment


                    • ar merge facut un sticker care sa se puna pe sigla Dacia

                      Comment


                      • daca vrei sa dai cu subsemnatu dup`aia la Dacia ca ai folosit sigla lor,go ahead,dar eu nu accept asa ceva
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Cristi deci doar cu scrisul pe care il folosesc ei ar merge sau si asa "sunt probleme"...nu vrem sa facem ceva ilegal si pe urma sa avem necazuri... adevarul este ca stikerele care le au baietii pe masini nu le-am vazut in realitate,poate sunt ok...ciprisor tu ai stiker sau poti aduce unul? Il cumpar eu...

                          Duminica 16 decembrie ora 11 intalnire Logan Club in Galati la Popescu in parcarea (nu cea cu plata) dinspre bac.
                          1-valeriu ciprian
                          2-ciprisor
                          3-demohunter
                          Last edited by valeriuciprian; 19 January 2008, 06:17.
                          sigpic

                          Comment


                          • sincer baietii scuzati-ma ca ma bag dar voi vreti sa schimba-ti stikerele noi la constanta am mai dat comanda de vreo 20 de bucati
                            eu zic ca merg cat de cat si astea...

                            sigpic

                            Comment


                            • Nici nu am sticker, nici nu pot aduce. As cumpara si eu unul daca are cineva.
                              http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                              Comment


                              • eu ziceam de sigla dacia...de restu nu cred ca o sa fie probleme
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google