LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu ma inscriu pe lista dar cu siguranta voi fi la 10 in parcare sa contribui pt bener

    Comment


    • cu parere de rau maine nu stiu daca voi putea fi prezent voi incerca sa ajung macar un 5-10 minute in parcare. o seara buna si scuze de intarziere

      Comment


      • Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu. La ora 10,15-10,30 mergem in paduricea de la Real. Tinem intalnirea asta la iarba verde daca ne va permite vremea. Nu s-a anuntat decat ploaie si temperaturi scazute pentru w.e. asta!
        Daca e vreme nasoala punem la cale plecarea la Tulcea la o cafea "Happy Hour"
        Lista:
        1. gl_mmm
        2. valeriuciprian-vin sigur.
        3. RoYskorp
        4. je5
        5. laureatu'
        6. iashca
        7. DeWiL
        8. bgd_puya
        9. et moi

        Originally posted by valeriuciprian View Post
        Cei care merg la Tulcea participarea obligatorie
        se da ceva mocca acum?
        sigpic

        Comment


        • Da Bogdane...se dau moaca indatoriri si sarcini...vrei direct sarcina in luna a catea?

          Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu. La ora 10,15-10,30 mergem in paduricea de la Real. Tinem intalnirea asta la iarba verde daca ne va permite vremea. Nu s-a anuntat decat ploaie si temperaturi scazute pentru w.e. asta!
          Daca e vreme nasoala punem la cale plecarea la Tulcea la o cafea "Happy Hour"
          Lista:
          1. gl_mmm
          2. valeriuciprian-vin sigur.
          3. RoYskorp
          4. je5
          5. laureatu'
          6. iashca
          7. DeWiL
          8. bgd_puya
          9. et moi

          PS...uita-te si tu la lista in ce mare hal arata
          sigpic

          Comment


          • la cererea omului Verde, am refacut lista

            Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu. La ora 10,15-10,30 mergem in paduricea de la Real. Tinem intalnirea asta la iarba verde daca ne va permite vremea. Nu s-a anuntat decat ploaie si temperaturi scazute pentru w.e. asta!
            Daca e vreme nasoala punem la cale plecarea la Tulcea la o cafea "Happy Hour"
            Lista:
            1. gl_mmm
            2. valeriuciprian-vin sigur.
            3. RoYskorp
            4. je5
            5. laureatu'
            6. iashca
            7. DeWiL
            8. bgd_puya
            9. et moi (adica bogdan_1984)
            sigpic

            Comment


            • Dupa cum arata vremea Valeriu a scapat sa mai aduca cafeaua asa ca o sa servi ,,Happy hour".

              Comment


              • in Braila este soare

                LE: de la etajul 8 se vad nori deasupra Galatiului
                Last edited by bogdan_1984; 11 April 2010, 08:21.
                sigpic

                Comment


                • Da...asa se pare ca vom intra la caldurica
                  sigpic

                  Comment


                  • Iar de la etajul 9 din Galati, se vede ca vom avea o intalnire foarte interesanta astazi.
                    De Braila n-am ce zice ... nici macar nu sa vede. Stau pe Nord

                    Comment


                    • ehhh si uite ca a fost intersanta. s-au stabilit multe, am fost cat se poate de cooperanti si prompti
                      sigpic

                      Comment


                      • Bine punctat Bogdane...le-am luat pe rand si le-am stabilit pe toate...suntem pe drumul cel bun...daca nu ne saboteaza cineva totul va fi perfect la Tulcea...si voi avea grija sa nu fim sabotati.
                        O noua saptamana usoara va doresc...si munciti cu gandul la Tulcea
                        No pictures
                        sigpic

                        Comment


                        • uite valeriu/mircea ca m-am descurcat si am pus si pozele / app pozele sunt facute de mircea b-)
                          Attached Files

                          Comment


                          • Da Paul...sa o stapanesti sanatos...daca vrei si ai timp fa-ti propriul topic pe sectiunea My Ryde si acolo postezi mereu poze noi cu masina si cu eventualele modificari aduse ei.
                            Hai invarteala de volan placuta ca suntem off topic.
                            sigpic

                            Comment


                            • Intotdeauna o placere sa fiu printre voi.
                              O saptamana buna va doresc tuturor.

                              Comment


                              • Fructuoasa intalnirea fulger.Astazi parca am fost personajul Al Bundy din serialul fam.Bundy cand imparte bani in stanga si dreapta. Cand il vad pe Valeriu sau Mircea am si dus mana la portmoneu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google