LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=valeriuciprian;785827]Intalnire LC+CS+DC Galati, duminica 05.12.2010, ora 11, in parcare la Popescu:

    1. gl_mmm
    2. sand'dana
    3. gheorgngv
    4. laureatu'
    5. valeriuciprian
    6.GL-88-SRG

    Subiectul zilei va fi, fara dar si poate, deplasarea de luni 06.12.2010 la Pechea, la micutzii beneficiari ai serviciilor Fundatiei "Inima de copil".
    In rest, normal.

    Skypee, pune si tu un nume sa te recunoasca lumea. Te astept duminica in parcare la Popescu sa stau la o bere.
    Multumesc tuturor pentru primirea in familia Logan, cu toate ca eu sunt un fel de unchi al Loganului. Vad ca batraneii inca mai sunt respectati.
    Numai bine!

    Comment


    • Uram un mare si calduros Bun Venit colegului GL-88-SRG si aici pe forum! Be well my friend, be well!

      Intalnire LC+CS+DC Galati, duminica 05.12.2010, ora 11, in parcare la Popescu:

      1. gl_mmm
      2. sand'dana
      3. gheorgngv
      4. laureatu'
      5. valeriuciprian
      6. GL-88-SRG
      7. ...

      Subiectul zilei va fi, fara dar si poate, deplasarea de luni 06.12.2010 la Pechea, la micutzii beneficiari ai serviciilor Fundatiei "Inima de copil".
      In rest, normal.

      Comment


      • Intalnire LC+CS+DC Galati, duminica 05.12.2010, ora 11, in parcare la Popescu:

        1. gl_mmm
        2. sand'dana
        3. gheorgngv
        4. laureatu'
        5. valeriuciprian
        6. GL-88-SRG
        7. Gabi'
        8. ...

        Subiectul zilei va fi, fara dar si poate, deplasarea de luni 06.12.2010 la Pechea, la micutzii beneficiari ai serviciilor Fundatiei "Inima de copil".
        In rest, normal.
        Sotie de

        Comment


        • Daca si maine vom avea parte de aceasta vreme "superba" tinem intalnirea direct pe hapilica, la o cafea! Nu ca asta ar fi un lucru neaparat rau ...

          Intalnire LC+CS+DC Galati, duminica 05.12.2010, ora 11, in parcare la Popescu:

          1. gl_mmm
          2. sand'dana
          3. gheorgngv
          4. laureatu'
          5. valeriuciprian
          6. GL-88-SRG
          7. Gabi'
          8. ...

          Subiectul zilei va fi, fara dar si poate, deplasarea de luni 06.12.2010 la Pechea, la micutzii beneficiari ai serviciilor Fundatiei "Inima de copil".
          In rest, normal.

          Comment


          • Salutare,

            Mai stiti cine sunt??? Ca imi uitasem si parola decand nu am mai intrat pe forum. Noroc ca iti poti recupera parola. Maine incerc sa ajung si eu la intalnire.


            Daca si maine vom avea parte de aceasta vreme "superba" tinem intalnirea direct pe hapilica, la o cafea! Nu ca asta ar fi un lucru neaparat rau ...

            Intalnire LC+CS+DC Galati, duminica 05.12.2010, ora 11, in parcare la Popescu:

            1. gl_mmm
            2. sand'dana
            3. gheorgngv
            4. laureatu'
            5. valeriuciprian
            6. GL-88-SRG
            7. Gabi'
            8. marian_s
            9. ...

            Subiectul zilei va fi, fara dar si poate, deplasarea de luni 06.12.2010 la Pechea, la micutzii beneficiari ai serviciilor Fundatiei "Inima de copil".
            In rest, normal.

            Comment


            • Bine ai revenit Marian te-ai dat disparut...:d te asteptam in parcare la popescu daca nu la hepilica asta in cazul in care va fi tot asa urat ca azi

              Comment


              • Originally posted by valeriuciprian View Post
                Ti-ai luat masina?


                inca nu , urmeaza

                Comment


                • [QUOTE=GL-88-SRG;786358]
                  Originally posted by valeriuciprian View Post
                  Multumesc tuturor pentru primirea in familia Logan, cu toate ca eu sunt un fel de unchi al Loganului. Vad ca batraneii inca mai sunt respectati.
                  Numai bine!
                  Bun venit iti spun si eu

                  Salutare si tie Marian.

                  Intalnire LC+CS+DC Galati, duminica 05.12.2010, ora 11, in parcare la Popescu:

                  1. gl_mmm
                  2. sand'dana
                  3. gheorgngv
                  4. laureatu'
                  5. valeriuciprian
                  6. GL-88-SRG
                  7. Gabi'
                  8. marian_s
                  9. ...

                  Subiectul zilei va fi, fara dar si poate, deplasarea de luni 06.12.2010 la Pechea, la micutzii beneficiari ai serviciilor Fundatiei "Inima de copil".
                  In rest, normal.

                  Maine vine cineva cu un laptop?Daca tot intram la hapilica poate facem si-o aroganta...macar incercam.
                  sigpic

                  Comment


                  • Daca e nevoie pentru maine aduc eu laptopul, ca vad ca nu a sarit nimeni pe aci

                    Comment


                    • ntalnire LC+CS+DC Galati, duminica 05.12.2010, ora 11, in parcare la Popescu:

                      1. gl_mmm
                      2. sand'dana
                      3. gheorgngv
                      4. laureatu'
                      5. valeriuciprian
                      6. GL-88-SRG
                      7. Gabi'
                      8. marian_s
                      9. RoYskorp + un prieten (vreau si eu maine sa imi pun antigel valeriu mircea care ma ajutati sau veniti cu chestie dinaia de verificat?? ca is pe low ) ms
                      10.
                      Subiectul zilei va fi, fara dar si poate, deplasarea de luni 06.12.2010 la Pechea, la micutzii beneficiari ai serviciilor Fundatiei "Inima de copil".
                      In rest, normal.

                      Comment


                      • Intalnire LC+CS+DC Galati, duminica 05.12.2010, ora 11, in parcare la Popescu:

                        1. gl_mmm
                        2. sand'dana
                        3. gheorgngv
                        4. laureatu'
                        5. valeriuciprian
                        6. GL-88-SRG
                        7. Gabi'
                        8. marian_s
                        9. RoYskorp + un prieten (vreau si eu maine sa imi pun antigel valeriu mircea care ma ajutati sau veniti cu chestie dinaia de verificat?? ca is pe low ) ms
                        10. ...

                        Subiectul zilei va fi, fara dar si poate, deplasarea de luni 06.12.2010 la Pechea, la micutzii beneficiari ai serviciilor Fundatiei "Inima de copil".
                        In rest, normal.

                        Valeriu: adu si tu densimetrul pentru antigel
                        Eu: aduc multimetrul, laptopul si produsele pentru actiunea de maine
                        Marian: ne mai amintim parca-parca de tine. Bun (re)venit! ... si stai pe-aproape!

                        Comment


                        • Salut! azi vin si yo Aduc ceva si pentru copilasi ! Sper ca nu e prea tarziu !
                          Intalnire LC+CS+DC Galati, duminica 05.12.2010, ora 11, in parcare la Popescu:

                          1. gl_mmm
                          2. sand'dana
                          3. gheorgngv
                          4. laureatu'
                          5. valeriuciprian
                          6. GL-88-SRG
                          7. Gabi'
                          8. marian_s
                          9. RoYskorp
                          10. Yotataee

                          Comment


                          • Bravo am ajuns la numarul cel mare 10:d

                            Comment


                            • Si inca mai este loc!

                              Intalnire LC+CS+DC Galati, duminica 05.12.2010, ora 11, in parcare la Popescu:

                              1. gl_mmm
                              2. sand'dana
                              3. gheorgngv
                              4. laureatu'
                              5. valeriuciprian
                              6. GL-88-SRG
                              7. Gabi'
                              8. marian_s
                              9. RoYskorp
                              10. Yotataee
                              11. ...

                              yotataeee nu este prea tarziu. Abia maine facem miscarea, deci esti in grafic. Multumim!

                              Comment


                              • Mircea daca aduci tu laptopul nu il mai aduc si eu...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google