LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine v-am regasit sanatosi!

    Comment


    • Intalnire Logan Club Galati in parcare la Popescu duminica 10 octombrie 2010 ora 11.
      1.valeriuciprian-voi aduce testerul pentru antigel ca tot vine iarna...doritorii de verificat densitatea sunt rugati sa isi faca prezenta.
      2
      3
      4
      5
      etc
      sigpic

      Comment


      • Intalnire Logan Club Galati in parcare la Popescu duminica 10 octombrie 2010 ora 11.
        1.valeriuciprian-voi aduce testerul pentru antigel ca tot vine iarna...doritorii de verificat densitatea sunt rugati sa isi faca prezenta.
        2. laureatu'
        3
        4
        5

        Comment


        • Intalnire Logan Club Galati in parcare la Popescu duminica 10 octombrie 2010 ora 11:

          1. valeriuciprian - voi aduce testerul pentru antigel ca tot vine iarna...doritorii de verificat densitatea sunt rugati sa isi faca prezenta.
          2. laureatu'
          3. gl_mmm
          4.
          5.

          Comment


          • Maine se anunta vreme racoroasa daca nu chiar ploioasa...veniti imbracati corespunzator si in functie de starea vremii si de actiunile de la fata locului vedem ce si cum vom face...continuam la o cafeluta sau stam la masinici

            Intalnire Logan Club Galati in parcare la Popescu duminica 10 octombrie 2010 ora 11:

            1. valeriuciprian - voi aduce testerul pentru antigel ca tot vine iarna...doritorii de verificat densitatea sunt rugati sa isi faca prezenta.
            2. laureatu'
            3. gl_mmm
            4.
            5.
            sigpic

            Comment


            • Maine se anunta vreme racoroasa daca nu chiar ploioasa...veniti imbracati corespunzator si in functie de starea vremii si de actiunile de la fata locului vedem ce si cum vom face...continuam la o cafeluta sau stam la masinici

              Intalnire Logan Club Galati in parcare la Popescu duminica 10 octombrie 2010 ora 11:

              1. valeriuciprian - voi aduce testerul pentru antigel ca tot vine iarna...doritorii de verificat densitatea sunt rugati sa isi faca prezenta.
              2. laureatu'
              3. gl_mmm
              4. gheorgngv - sunt pentru locatie cu caldura
              5.

              Comment


              • Maine se anunta vreme racoroasa daca nu chiar ploioasa...veniti imbracati corespunzator si in functie de starea vremii si de actiunile de la fata locului vedem ce si cum vom face...continuam la o cafeluta sau stam la masinici

                Intalnire Logan Club Galati in parcare la Popescu duminica 10 octombrie 2010 ora 11:

                1. valeriuciprian - voi aduce testerul pentru antigel ca tot vine iarna...doritorii de verificat densitatea sunt rugati sa isi faca prezenta.
                2. laureatu'
                3. gl_mmm
                4. gheorgngv - sunt pentru locatie cu caldura
                5. andrrei_ro
                6. ....................

                Comment


                • Ne gasim in parcare si apoi glont la hapilica! Canicula asta ma scoate din minti!

                  Comment


                  • N-ati terminat de baut cafeaua? lunga hapilica asta a voastra azi...oti fi dat de caldura acolo
                    Le multumesc lui Valeriu si George pentru verificarea antigelului si pregatirea masinucii mele pt. iarna; George sper ca ti-a trecut gustul de antigel
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • Elena sa stii ca inca nu mi-a trecut astept ceva sa ma pot drege;))

                      Comment


                      • O intalnire perfecta zic eu...racororasa dar perfecta
                        Geroge incearca cu inca o gura de antigel...cui pe cui se scoate...sau bea un kil de apa distilala si iarna asta nu vei ingheta...ti-ai degresat geamul?e ok acum 100% sau nu?
                        Elena...nu am mai fost pe hapilica...am mai lalait-o pe langa masini si...cu placere...de fapt actiunea de azi e ceva firesc intre loganari/sanderisti...pregatirea masinii de iarna....la tine si la George data viitoare vom reface masuratoarea daca vreti sa fie totul ok.
                        Pacat ca nu l-am putut ajuta si pe Cristi cu deschiderea capotei ...dar daca gasesti acel maner de deschidere capota da de stire si te ajutDoamne ce motor jegos am...aaaa da stati ca asa arata un mototr cu 50 000 km parcursi...Pozicile de azi.
                        Saptamana execenta tuturor.
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • frumos dom`le...racoare numa` bine...multam valeriu pt verificari saru`mana gabi pt prajituri
                          bai frate ce spate frumos are a mea masina ..toti aveti cu fata eu cu spatele (poza)
                          si app..daca auziti ceva de o janta de tabla de vanzare dati`mi va rog de stire
                          toate cele bune si sa ne revedem cu bine

                          Comment


                          • Da, da, saptamana buna sa avem cu totii!
                            Bine ca mi-am verificat antigelul, pentru ca aveam o grija. La fel, incarcarea bateriei!
                            Mai sunt de pregatit anvelopele (rotile) de iarna, lichidul de parbriz, si putem intra in iarna.

                            Comment


                            • Valeriu tot asa se vede chiara cum am ajuns acasa si am observat . deci nu asta e solutia dar multumesc pentru sfat, scuze ca nu am postat, raspuns dar nu am fost pe acasa

                              Comment


                              • George...dar lamele de la stergatoare le-ai curatat?...daca nu de aia face le fel
                                Deci curatat iar gemul si curatat si lamele de la stergatoare...cu toate ca daca le cureti o sa dai jos de pe ele grafitul...si o sa inceapa sa scartaie.
                                Ce am uitat ieri sa facem...sa verificam bujiile incandescente la dieselari...next week asta e.
                                Last edited by valeriuciprian; 11 October 2010, 08:13.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google