LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am schimbat deja si titlul thread-ului.
    Incepand cu duminica urmatoare - 19.09.2010 - ne vom intalni in parcare la Popescu, de la ora 11!

    Pentru duminca urmatoare: facem vreo ceva? Vreo peste, vreo mici, vreo iarba verde, un 3D la Bacau, vreo parcare de beton??? Sau stam acasa pe mess!?
    Eu as face o Bacau, vreo 3D, o pizza cu baetzii aia, 16 beri si ... dunga, back home!
    Last edited by gl_mmm; 16 September 2010, 14:24. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • In lipsa celor 2 ,,titani" a LCG ,care au plecat sa manance varza ,,a la Cluj " ,deschid eu lista pentru duminica 19.09.2010.
      1. DeWiL
      2. ...

      Comment


      • Din motive obiective (trebuie sa fac un drum pana la tara) nu pot fi prezent. Sper sa fiu iertat pentru absenta! Ar fi mers poate si un gratar la iarba verde. Poate saptamana viitoare...

        Comment


        • Relu...ce sanse crezi ca sunt sa se adune mai mult de 2-3 persoane la intalnirea din parcare . ...,.... ne restrangem mai degraba la o hapilica ?
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • Eu sunt pentru o hapilica de cat pentru parcare suntem prea putini......

            Comment


            • cred ca vin si eu cred

              Comment


              • Hapilica sa fie ,dar oricum ne intalnim la 11 in parcare.

                Comment


                • Da Relu ne gasim acolo la 11

                  Comment


                  • apar si eu la hapilica sa bem o cafea ca vad ca nu mai reusesc sa ma trezesc dupa o zi de somn

                    Comment


                    • Fost-am 5 in parcare si 4 la hapilica-placintzica. A lipsit Martin sa bea lapticul de la cafelute
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • Da buna placintica cam asteptata dar fu buna

                        Comment


                        • De ce n-ati stat ma acasa?

                          Comment


                          • da de ce sa stam acasa daca lumea avea chef de ieseala

                            Comment


                            • Ia sa va vad ochisorii si in w.e. urmator. Sa va umplem de invidie cu povestiri de la Cluj ...

                              Comment


                              • Intalnire Logan Club galati duminica 26 septembrie ora 11 in parcare la Popescu...asa ca intre prieteni.
                                1.valeriuciprian
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google