LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa`nteleg ca toti veniti de la 8? nu`i nici un intarziat?

    Comment


    • andrei, pana deseara stabilim ce si cum si cine si in ce masina, sa vedem si vremea cum se comporta...
      eu musai plec de acasa cu masina si cu juniorul(...stiti si voi unde la mama ciorii stau), in drumul meu iau pe valeriu, gabi, si mai cine ? ( 1 bucata persoana)
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • si una bucata andrei?

        Comment


        • Eu zic, ca daca vremea nu se indreapta, n-are rost sa mergem sa ne innoroim pe-acolo. Stam frumusel acasa si cu asta basta. Asa cum arata acum, vremea este complet nepotrivita pentru iesiri in natura.

          Comment


          • daca se renunta si se tine intalnirea ca de obicei la stadion o sa vina si un membru nou

            Comment


            • eu zic sa ne repliem pe intalnirea traditionala, macar in oras nu e asfaltul moale
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • Originally posted by sand'dana View Post
                in drumul meu iau pe valeriu, gabi, si mai cine ? ( 1 bucata persoana)
                + tu si Luk...minus Gabi care munceste dimineata+ 2 bucati loganisti in devenire...da bine ...fara virgula...merci pentru intentie...da io zic sa ne linistim...eu si micii loganisti avem cizme de cauciuc...nu-i problema...da ma gandesc la restu...
                Ne bagam la o hepilica si la varsat de citronada pe masa?Data trecuta a fost de 3 ori...sa marim numarul de rasturnari
                Last edited by valeriuciprian; 10 July 2010, 17:18.
                sigpic

                Comment


                • sa`nteleg ca se tine intalnirea ca de obicei? sau ne bagam la namol?

                  Comment


                  • Pai nu intelege nimic deocamdata ca nu doar eu iau deciziile pe acest club ...contrar vorbelor care se aud de departe...de foarte departe...deci asteapta sa intre si ceilalti sa propuna si ei ceva.
                    Din partea mea mi-e indiferent...cizme am...momeala pentru peste este...undite da si voie buna ca de obicei.
                    sigpic

                    Comment


                    • voie buna am si eu undita se pare ca am ciubote si momeala nu prea..da` noroiu` se ia si cu apa asa ca nu`i mare nevoie de ciubote..deci mai ramanea momeala..

                      Comment


                      • Din ce citesc pe aici si din ce vad pe fereastra ramanem la veche locatie, sub pom ?

                        Hai ca dau eu startul listei pentru intalnirea de duminica asta in vechea locatie, traditionala la intrarea nr 2 de la stadion

                        1. gheorgngv
                        2.....
                        3....
                        4....
                        5...
                        6....
                        7...
                        8....
                        9...
                        10...
                        Last edited by gheorgngv; 10 July 2010, 18:42. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Si eu zic ca ar fi bine sa amanam iesirea si sa ne intalnim normal la ora 10, la stadion

                          1. gheorgngv
                          2. gl_mmm
                          3. ...
                          4. ...
                          5. ...
                          6. ...
                          7. ...
                          8. ...
                          9. ...
                          10. ...

                          Daca totusi, printr-o minune, vremea va fi OK, ne putem mobila si de acolo ...

                          Comment


                          • Dap...daca vremea e buna vedem la ora 10 ce si cum.

                            Si eu zic ca ar fi bine sa amanam iesirea si sa ne intalnim normal la ora 10, la stadion

                            1. gheorgngv
                            2. gl_mmm
                            3. valeriuciprian
                            4. ...
                            5. ...
                            6. ...
                            7. ...
                            8. ...
                            9. ...
                            10. ...

                            Daca totusi, printr-o minune, vremea va fi OK, ne putem mobila si de acolo ...
                            sigpic

                            Comment


                            • Bun asa ! Buna luare de pozitie ! era si cazul ! sa fim realisti , pentru o idee nascuta acu vreo luna nu ne putem lupta cu vremea si sa ne batem joc atat de noi insine cat si de cei care ar fi mers pe langa noi. Vremea nu e prielnica ideii de iesire in natura. Data viitoare cand vom mai avea chef de iesit, bine ar fi sa le luam mai in scurt deciziile, sa vanam vremea buna, ca buna dispozitie se pare ca este din belsug. Iar pentru maine, important e sa ne intalnim si daca e sa fie asa cum zice George si chiar si Valeriu mai sus( apropos hapilica ), e f bine gandit, deci nr.4 pe lista:

                              citindu-l deci pe George :"Hai ca dau eu startul listei pentru intalnirea de duminica asta in vechea locatie, traditionala la intrarea nr 2 de la stadion"

                              1. gheorgngv
                              2. gl_mmm
                              3. valeriuciprian
                              4. sand'dana
                              5...
                              6....
                              7...
                              8....
                              9...
                              10...
                              Last edited by sand'dana; 10 July 2010, 19:05. Reason: corectare
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • Hai ca dau eu startul listei pentru intalnirea de duminica asta in vechea locatie, traditionala la intrarea nr 2 de la stadion"

                                1. gheorgngv
                                2. gl_mmm
                                3. valeriuciprian
                                4. sand'dana
                                5. DeWiL
                                6....
                                7...
                                8....
                                9...
                                10...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google