LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai plecati toti?Mai tinem intalnirea?...sau ne intalnim direct pe hapilica la racoare?
    sigpic

    Comment


    • Sau poate la un gratarel undeva la iarba verde ...

      Comment


      • Parca nu-mi arde de graterel...vreau relaxare la orizontala duminica...adica sooomnnn.
        sigpic

        Comment


        • parca as vota si eu din prima la halilica!oricum as vrea sa-mi iau ramas bun de la voi!
          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
          Andreea Trifu

          Comment


          • Eu cred ca o sa zic pas si de data asta ... aniversarea cuiva drag.

            Comment


            • Originally posted by iashca View Post
              de la voi!
              De la care noi?ca majoritatea is plecati in tarile calde

              Oricum trebuie 2 persoane ca sa se cheme intalnire

              Intalnire Logan Club pe hapylica la ora 10 duminica 8 august 2010

              1.valeriuciprian
              2.iashca
              3
              4
              sigpic

              Comment


              • Intalnire Logan Club pe hapylica la ora 10 duminica 8 august 2010

                1.valeriuciprian
                2.iashca
                3.Gabi' si copiii
                4
                Sotie de

                Comment


                • Poate mai sunt si alti doritori si nu stiu unde sa vina...deci hapilica asta se afla langa Arabesque...este o terasa acolo...nu intarziati.

                  Intalnire Logan Club pe hapylica la ora 10 duminica 8 august 2010

                  1.valeriuciprian
                  2.iashca
                  3.Gabi' si copiii
                  4
                  sigpic

                  Comment


                  • pai suntem deja 5! asta da intalnire!ramane la hapilica atunci!
                    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                    Andreea Trifu

                    Comment


                    • Bun...la 10 pe hapilica atunci.
                      sigpic

                      Comment


                      • Cu scuzele de rigoare nu pot fi prezent la intalnire dar poate vom comunica de pe munte.
                        Va doresc o intalnire cat mai frumoasa si mai numereasa, oricum daca nu e numeroasa stiti voi sa va simtiti bine.O zi buna.

                        Comment


                        • Drum bun George...vorbim la telefon.

                          Intalnire Logan Club pe hapylica la ora 10 duminica 8 august 2010

                          1.valeriuciprian
                          2.iashca
                          3.Gabi' si copiii
                          4
                          sigpic

                          Comment


                          • fostam la intalnirea de dinainte de spania.mi-am luat ramas bun de la valeriu et comp+andrei la hapilica.multumesc de sfaturi valeriu si ne mai scriem din spania.
                            ramas bun!
                            Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                            Andreea Trifu

                            Comment


                            • Intradevar ne-am intalnit la o relaxare...pe hapilica...dar fara hapilicaasta e...in lipsa lui Mircea (la socrii),Elena(la mare),Cristi(la tara),Relu (la mare),Marian(prezent la vechea locatie )...ocazional Bogdan(la mare)...am fost prezenti eu,Gabi'&kinderi,Iashca si Andrrei_ro....fumos...discutat la o cafeluta in liniste.
                              Iashca...drum bun si un zbor placut...asteptam cele 2589 de poze pe care ai sa le faci...sunt sigur
                              Restul calatorilor...sa curga pozele ca de maine mergem la munca...nu?
                              sigpic

                              Comment


                              • Sand'dana saluta Galatiul ! ati fi meritat macar un telefon de prezenta macar asa ...cu vocea, astazi la intalnire, dar am avut mai mereu telefonul lasat in masina pentru a nu duce grija a ceea ce lasam pe rogojina si mergeam la balaceala. A fost vreme buna, concertul extraordinar, am marcat inca o experienta ( ref. prezenta la un astfel de eveniment). l-am intalnit pe Adi Beci, Cristi ( Vitriol ), Loganu, Dada, si alti colegi constanteni carora spre rusinea mea...nu le-am retinut numele.
                                Bine v-am regasit !
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google