LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sand'dana - membru ClubSandero - poate in vizita pe la voi
    Loganist far'de Logan

    Comment


    • Intalnirea nr.191 a membrilor LoganClub Galati. Locatia: in valea stadionului Dunarea, duminica 03 iulie 2011, ora 11

      1. gl_mmm
      2. andrrei_ro - revenire in forta dupa o lunga absenta
      3. laureatu'
      4.
      5.

      Comment


      • Chiar daca a fost vremea naspa, tot am fost acolo! Mai putini, sau mai multi, nu conteaza!

        Comment


        • Ne vedem si maine? Poate iesim la o iarba verde undeva sa ne dezmortim putin. Cine-i pentru?

          Comment


          • Unde-i lista?
            Ne vedem maine?
            Chiar si fara lista, sunt persoane care vin ;)
            De iarba verde nu stiu ce sa spun dar cred ca trebuia propus mai devreme, nu pe ultima suta de metri. Dar neavand timp organizatorul sa intre pe aici, nu mai facem nimic premeditat, facem totul instantaneu la telefon.

            Comment


            • DA deci a fost misto si intalnirea fara membri clubului si 3 masini e super imi pare RAU k nu mai vine nimeni

              Comment


              • unde va intalniti ca sa stiu si eu sa vin, sant nou in club si vreau sa ma bag si eu:-)

                Comment


                • Bine ai venit! Intalnirile au loc la stadionul dunarea intrarea de la vestiare

                  Comment


                  • L-ai lamurit bustean! Chiar daca el nu a avut curiozitatea sa citeasca macar 3-4 posturi in urma tu puteai sa-i dai o informatie completa ... nu asa in 2 peri!

                    Originally posted by chivu dan View Post
                    DA deci a fost misto si intalnirea fara membri clubului si 3 masini e super imi pare RAU k nu mai vine nimeni
                    Comunicare tata, comunicare! Si eventual implicare! Nu neaparat in ordinea asta. Cu 2 posturi pe saptamana nu se va intampla nimic bun pe-aici. Dati-i inainte ca-i bine asa!

                    Comment


                    • degeaba sunt vorbe Mircea daca nu sunt si fapte .Asta este

                      Comment


                      • Poti sa-mi dai 1-2 exemple de "fapte" de-ale tale legate de acest forum? Initiative, propuneri, actiuni, chestii de-astea ... ceva care sa denote implicare!? Poti? Hai, te rog eu!

                        Comment


                        • pai cand si ziua ca am fost duminica ca asa am auzit si era unu cu un logan si se uita la mine eu ma utam la el si a plecat, asai cand esti nou stai ca prostu si nu esti bagat in seama ca boboci in anarmata:-)))

                          eu stiu ce inseamna club ca am avut alta masina si am fost si acolo in club vro cativa ani, gratare pescuit si multe distracti si acum am schimbato cu logan ca ma rupea la piese aia:-)) si vreau sa intru si aici in club daca se poate!
                          Last edited by lulu cvc; 11 July 2011, 19:51. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Bun venit!

                            Membrii LoganClub Galati se intalnesc in fiecare duminica, astfel:
                            - vara - in valea stadionului Dunarea, la ora 11
                            - iarna - in parcare "la Popescu", la ora 11

                            Citeste si tu cateva lucruri pe-aici. Sigur vei gasi raspuns la multe intrebari pe care un nou venit si le pune, invariabil.

                            Comment


                            • mersi mult de tot citesc de cateva zile tot, de aia am vazut la ora 11 duminica da nu era nimene decat unu, lasa ca vin duminica la 11, mersi mult pentru raspuns.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google