LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tine aproape de forum. In curand se va deschide (probabil) si lista de participare la urmatoarea intalnire, a 193-a, unde te vei putea inscrie si tu.

    Comment


    • pdvd

      scuze de off topic
      eu as recomanda ca referinta anul 2010, un an plin de actiuni, deplasari, legaturi cu tara, actiuni locale, iesiri prietenesti de calitate. Anul acesta ...s-a schimbat ceva ..spiritul de club cred ca a fost oarecum gresit interpretat de cei nou veniti... Activitatea de club nu se rezuma doar la intalniri duminicale si la privit din umbra la ceea ce se intampla pe forum. Clubul inseamna unitate, prietenie si intr-ajutorare. Inseamna actiuni, comunicare. Daca in ultimul timp nu a mai fost la fel,,,,poate ca unii ar trebui sa se uite in curtea lor nu sa tot arunce motanul la vecin.

      Succes la revenirea la starea din 2010! A fost un an de calitate pt LC GL, chit ca a fost un numar modest de membri. Cantitatea nu da neaparat si calitate.

      Stiu ca acest post va nemultumi o parte din asistenta...dar nu mai am nimik de pierdut in a-mi spune punctul de vedere. Si apropos...pentru cei care nu au privit cu ochi buni o prezenta feminina ...aflati ca nu ma intereseaza. Eu stiu ca am adus un plus clubului.
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • ........sa se intimple oare din nou ......??...... intotdeauna istoria se repeta......
        GL-22-TOF

        Comment


        • am zis ca nu mai scriu pe forum...da s-au scris in ultimul timp niste lucruri sau chiar nu s-au scris care m-au deranjat enorm.

          da v-ati intrebat oare de ce nu se mai vine?!de ce nu se mai scrie!?ce motan in curtea vecinului, ce tot o dam cu subaintelesuri si cu alte prostii?nimeni nu se mai poate simti in largul lui pe forum sau la intalniri ca trebuie sa vina cineva sa faca observatii sau sa se opuna unor decizii normale.eu m-am saturat. cand scriam pe aici nu era bine, asa ca de azi chiar voi inceta orice activitate pe forum.si daca in urma acestui post nu voi mai fi binevenit la intalniri, nu-i nici o problema!
          puneti-va si voi niste intrebari logice si cautati raspunsuri si pe la ceilalti colegi, nu mai raspundeti voi singuri la ele ca asa intelegeti gresit!

          baietii buni se stiu si am tot respectul pentru ei

          ramaneti cu bine pana data viitoare cand ne vom mai vedea face2face

          Comment


          • scuze ca intreb desi dar unde sunt cei de anul trecut ??

            Comment


            • scuze de deranj, mama ce va mai certati un club trebuie sa fie unit si mai ales distractiv, cat de mic ar fi clubu din galati merge un picnic la gratar, acolo intradevar se unesc multe

              Comment


              • Asa e! Dar din cei nou veniti nu mai scrie nici unul din diverse motive si nu personale, ci legate de forum dar nu o spun infata. Eu stiu ca nu sunt binevenit aici pt ca spun lucrurilor pe nume dar asa trebuie spus ca altfel se destrama tot. Si asa se destrama! Poate ar trebui sa ii lasam pe cei vechi sa se intalneasca in voie si noi, cei noi, sa ne vedem mai tarziu si sa facem topic separat.

                Comment


                • imi pare rau sa va anunt dar eu ma retrag din acest club Dar chiar nu ai cu cine sa discuti aici da doresc mutla sanatate si multe impliniri As ruga daca se poate sa mi se stearga si contul de pe Logan club Va multumesc o seara buna!!!!

                  Comment


                  • Deja incep retragerile "celor noi veniti". Cei nou veniti cu ai lor si cei vechi cu ai lor!

                    Comment


                    • Ei da! Chiar mi-era dor de tiparul asta. Mi-a facut placere sa te cunosc, Dane!

                      Bogdane, ceea ce faci tu acum este cam la limita Regulamentului. Tin sa-ti amintesc ca daca nu-ti place acest forum ... nu te retine nimeni.

                      Comment


                      • Tin sa-ti amintesc Mircea ca am citit regulamentul cand m-am inscris pe forum. Stiu ca nu ar trebui sa ma retina nimeni pe forum dar ma retin prietenii pe care mi-i i-am facut aici si relatia pe care o avem.

                        Comment


                        • forumul tin sa cred ca ne place tuturor.nu ne plac persoanele care scriu cu rautate si cu indiferenta .
                          ce simplu se pune problema: nu-ti convine, esti liber sa pleci.foarte frumos.asta e motivul pentru care nu mai vine nimeni la intalniri.punct

                          Comment


                          • mda..citesc si ma crucesc...
                            intai de toate tin sa`i urez bun venit noului membru lulu cvc...datele legate de locatie si ora am vazut ca le`ai primit!!
                            iar acum sa revenim...pt ce atatea discutii? doar discutii si atat? dupa cum a zis si elena in 2010 au fost multe evenimente facute cu membrii clubului...anul asta..mai putin...si ce e mai grav nu mai vine lumea la intalnire....DE CE? pai fratilor...la inceputul intalnirilor in galati cand era valeriu organizator nu era nebunia care e acum si se tineau in fiecare saptamana intalniri cu numar mare de membri (posesori de LOGAN) ...se pare ca odata cu trecerea timpului ne`am inmultit..ok e un lucru bun...dar nu cum e la noi..multi si nici unu..la fel activitatea pe forum este din ce in ce mai slaba spre deloc...
                            intrebarea e DE CE s`a ajuns aici?? daca nu s`au mai implicat 2-3 membri mai vechi gata s`a dus de rapa...tin sa precizez ca nu am absolut nimic cu nimeni..ma bucur ca mi`am facut multi prieteni.. ca am intalnit pasionati...dar totusi sa se destrame ceea ce am inceput cu ceva timp in urma nu se poate!!
                            drept urmare..fac apel la toti membri loganisti (posesori de logan) pt a veni la intalniri in numar cat mai mare si pt a lamuri fata`n fata probleme aparute in timp!!

                            Comment


                            • Oameni buni.....Ce e de impartit? Eu n am Logan, dar vin din placere. In aest forum e vorba de o mana de oameni si in loc sa fie veselie si intelegere se ajunge la astfel de situatii...PACAT!!
                              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                              Comment


                              • da simona nu ai logan cu nici alti membri nu au logan dar cum vii tu din placere asa vin si ei...dar se pare ca sunt muuuuuulte neintelegeri !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google