LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frig da` frumos dom`le...caldura din ixls a fost numa` buna duminica placuta tuturor

    Comment


    • Originally posted by pustiu6 View Post
      friggggg si iar frigggg ... o saptamana buna ...
      unde am baut cafeaua era cald...as fi luat si loganul ,l-am lasat in frig(sarmanul) dar nu aveau parcare ..:P

      Comment


      • vreau si eu toate pozele care sau facut azi

        Comment


        • pot sa ma trec eu in lista intalnirii, in locul lui Valeriu? Ca eu fusei, dar pe el nu-l vazui
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • daaa destul de frig si azi
            Attached Files

            Comment


            • gata am rezolvato si cu sigla dar cine imi trimite pozele de azi ??

              Comment


              • le.ai si pus...fredy02?

                Comment


                • da crezi k imi trebuie 100 de ani ?

                  Comment


                  • Ma abonez si eu pentru a primi pozele de astazi. O duminica frumoasa si calduroasa tuturor!
                    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                    Comment


                    • Frumos...pacat ca si-a reintrat iarna in drepturi

                      Comment


                      • cine are pozele de azi si vrea sa le trimita aici fredy18_2005

                        Comment


                        • salut am reusit si eu sa mai intru pe sait.asi vrea si eu pozele de astazi.app eu asi spune sa ne gasim in alta parte sa nu mai stam ascunsii sa ne mai vad si alta lume ce spuneti sa ne vedem la statuie unde se da de permis. asta e parerea mea se ne facem si noi remarcati poate mai atragem niste membri asa ce spuneti???????

                          Comment


                          • Cu riscul de a ma repeta, urez un mare si calduros "Bun Venit" ultimilor sositi in club. Este o placere sa va avem printre noi.
                            Tineti aproape de forum si de club!

                            Originally posted by sand'dana View Post
                            pot sa ma trec eu in lista intalnirii, in locul lui Valeriu? Ca eu fusei, dar pe el nu-l vazui
                            Mai intrebi? Prezenta unui loganist/sanderist cu state ca ale tale nici nu trebuie anuntata. Dar ... cine-i Valeriu??? Il cunoastem?

                            Originally posted by fredy02 View Post
                            gata am rezolvato si cu sigla dar cine imi trimite pozele de azi ??
                            Asta-i spiritul! Direct la tinta. Felicitari si sa le porti cu cinste si mandrie!

                            Originally posted by me_SMN View Post
                            Ma abonez si eu pentru a primi pozele de astazi. O duminica frumoasa si calduroasa tuturor!
                            Pozele facute cu aparatul Iuliei vor fi urcate pe aici, pe forum, atunci cand va avea ea timp si disponibilitate. Asta-i un obicei de-al nostru - sa urcam direct pe forum pozele facute la intalnirile clubului. Sa ramana in istorie!

                            Originally posted by gl-57-tao View Post
                            ... eu asi spune sa ne gasim in alta parte sa nu mai stam ascunsii sa ne mai vad si alta lume ce spuneti sa ne vedem la statuie unde se da de permis. asta e parerea mea se ne facem si noi remarcati poate mai atragem niste membri asa ce spuneti???????
                            Foarte interesanta propunerea ta. Personal, o sustin! Vom discuta acest subiect si vom lua o decizie in curand.

                            Va doresc tuturor o saptamana excelenta!
                            Last edited by gl_mmm; 23 February 2011, 08:13.

                            Comment


                            • Felicitări pentru găseală şi bun venit celor noi in club.Faza cu statuia nu prea mă încântă, cel puţin pe mine , e prea departe cam pentru toţi ,iar asta cu văzutul e apă de ploaie. Plus că pe acolo mereu sunt maşini cu şcoala de şoferi .Aşa am spus şi eu la inceput dar cel mai bine e la Popescu. Părerea mea .
                              Last edited by skypee; 20 February 2011, 21:09.
                              Skypee™

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google