LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai, invadam iar parcarea Duminica? Cu ... 2 masini?

    Comment


    • Eu zic sa incercam; poate vor veni mai multi
      Deci, amatori pentru maine, 16. 02, ora 11.?
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • Eu am ajuns deja in parcare

        Comment


        • Ce situatie. Acu ceva timp am fost si mi-am spalat masina jos la Ivas, am trecut spre casa pe Closca si am zis ca n-are rost sa stau acolo ca un trist, ca nu va veni nimeni. De aia e bine sa facem lista.
          Imi cer scuze pentru situatie.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • eu am vorbit cu mircea la telefon dupa care am plecat vazand ca este 11:10 si nu a aparut nimeni

            Comment


            • Salut! Sunt si eu interesat sa particip la ceva intalniri pe la voi pe la Galati? Cand vor mai avea loc, sau daca au loc unde si cum?

              Comment


              • Tocmai a esuat una.
                Locul de intalnire, duminica la ora 11, in parcare la Popescu, aia spre trecere bac.
                Multumim pentru intentie.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Gasim amatori pentru o gaseala duminica 4.Mai?
                  E o ocazie numai buna sa mai faci una-alta pe la masina si altele.

                  Comment


                  • Eu as fi amator de o intalnire.

                    Comment


                    • Parcarea aceea "la Popecu" trecere bac...e cumva la intrarea in Gradina Botanica?

                      Comment


                      • Nu De la gradina botanica urci si tii stanga
                        Prima parcare amenajata (nu pe margine drumului) pe stanga
                        Despre asta e vorba
                        Sper ca ai inteles

                        Comment


                        • Incerc sa vin si eu.Ora de intalnire?

                          Comment


                          • se mai tin intalniri, m-am inscris si eu de curand si as vrea sa ma primiti si pe mine in club, unde si cand se mai fac intalnirile tot la popescu in parcare la ora 11 duminica ?

                            Comment


                            • Cred ca, din pacate, nici Galatiul nu mai tine intalnirile. Nici eu nu eram un exemplu de prezenta la Braila dar poate as mai fi ajuns pe la GL.

                              Comment


                              • Originally posted by cedebe-l View Post
                                cred ca, din pacate, nici galatiul nu mai tine intalnirile. Nici eu nu eram un exemplu de prezenta la braila dar poate as mai fi ajuns pe la gl.
                                salut am postat o propunere cu donatii puteti sa aveti o parere

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google