LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Participantii vor primi un test baterie si masura antigel; mere nu mai am.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Cateva instantanee de la intalnirea de astazi. O ora petrecuta alaturi de oameni absolut agreabili.
      ...
      Eu m-am tinut de promisiune.
      Imi pare rau de un coleg, care a aflat ca nu va puta trece iarna cu bateria pe care o are in momentul de fata; in rest toate au fost in parametri. La fel si lichidul de racire.
      Attached Files
      Last edited by IancuMIC; 16 November 2014, 14:48.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • Pffff. As fi venit si eu. La urmatoarea. Era bun sa fi verificat si eu antigelul, bateria....

        Comment


        • Mie mi-a facut placere sa ne intalnim, am aflat si un lucru important de la nenea Iancu ca trec iarna cu bateria, speram data viitoare la mai multi amatori de logan.

          Comment


          • Si mie mi-a facut placere sa va cunosc si poate data viitoare sunt mai multi participanti.

            Comment


            • asteptam provocari pt urmatoarea intalnire , poate vin mai multi speram

              Originally posted by adiursanu View Post
              Si mie mi-a facut placere sa va cunosc si poate data viitoare sunt mai multi participanti.
              mai fa o poza la capota sa vad chederul ala de 1310
              Last edited by opreamarian85; 18 November 2014, 20:01. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Intr-un final am reusit sa incarc si pozele.
                Attached Files

                Comment


                • ms wekeendul asta poate ma ocup si eu sa iau unu sal montez

                  Comment


                  • Am si eu o propunere pentru cei care au putin timp liber duminica deoarece de la ora 12:00 in parcarea Universitatii Danubius are loc o expozitite auto. Ma gandeam poate mergem si noi sa vedem ce masini mai are orasul asta . Ar fi vreo cineva interesat ?
                    P.S: o parte din masinile prezente si mai multe detalii aici https://www.facebook.com/events/1591383014422935/

                    Comment


                    • imi pare rau dar duminica sunt plecat din oras as fi venit gura casca pe acolo

                      Comment


                      • O intalnire scurta de 1 decembrie?

                        Comment


                        • Dacă eram mai aproape aş fi venit cu mare plăcere.

                          Comment


                          • ....
                            Deci nimeni. Si aici e chiar fain. E soare, s-a uscat pe strazi.

                            Comment


                            • poate duminica viitoare sa vina lumea din plimbari

                              Comment


                              • Salutare domnilor pentru duminica viitoarea va provoc la o prima intalnire pe 2015 la ora 11 in parcarea de la popescu. Asteptam raspunsuri.........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google