LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gl_mmm View Post
    Frumoase poze! Mai fu-se si BRZ-ul dar aparu' dupa ce pleca fotografu'.
    RDY-ule, daca-ti cumperi cheder de-ala pentru capota la motor sa ne spui si noua cat mai costa unul. Mai este cineva interesat si vreau sa-l informez corect.
    Si apropo, la intalnirile astea poate veni oricine vrea, fara vreo invitatie. Scriu asta pentru colegul care m-a intrebat cum e cu invitatiile la intalniri.
    Hai, saptamana maxim de buna la toti!
    m-am interesat si e 25 lei lungimea de cheder (2,5 -3 m).maine cred ca o sa-l iau .

    Comment


    • Maine e duminica si daca e duminica e zi de intalnire intre loganisti; ora se stie, 10, locatia, aceiasi.
      Oricine e binevenit; o voba, un sfat o aluna
      1.IancuMIC
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • Saluti, as veni si eu cu placere. Daca ma trezesc corespunzator dupa noaptea asta, dupa o nunta vin si eu daca nu gaseala placuta

        Comment


        • posibil sa semnez si eu condica..nu promit dar incerc

          Comment


          • Maine e duminica si daca e duminica e zi de intalnire intre loganisti; ora se stie, 10, locatia, aceiasi.
            Oricine e binevenit; o voba, un sfat o aluna
            1.IancuMIC
            2.laureatu'

            Comment


            • Maine e duminica si daca e duminica e zi de intalnire intre loganisti; ora se stie, 10, locatia, aceiasi.
              Oricine e binevenit; o voba, un sfat o aluna
              1.IancuMIC
              2.laureatu'
              3.gheorgngv

              Comment


              • Poze de la intalnirea de azi, agreabila cu oameni jos palaria.
                Georgica a avut un motiv special sa vina; aseara a fost la nunta, a furat mireasa si a uitat sa o inapoieze, iar dimineata ii era frica sa nu-l caute Politia pe acasa.
                Attached Files
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Asa nea Iancule nu stiam eu de ce nu am ajuns acasa...;))dar sunt bine acum, pot zice ca si odihnit ba chiar

                  Comment


                  • Doar ce-am venit de la tara ... as fi venit si eu la gaseala.
                    Profit de ocazie si-i multumesc lui George (si aici) pentru becul de pozitie. Uitasem ...

                    Comment


                    • Sa-ti fie de folos

                      Comment


                      • Georgica, ii dai moaca ?!
                        Eu, drept plata si pentru ca l-am asteptat... 3ore azi , l-as pune sa deschida el lista pentru intalnirea de duminica viitoare.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • azi unde se face intrunirea? si la ce ora?

                          Comment


                          • Se vede ca s-a lasat linistea pe aici; lasa ca terminam noi muncile agricole si va scoate nenea Iancu la o ...miuta la Popescu.
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Salutare dupa multa vreme , vad ca am ramas cam putini sper sa ajung si eu la urmatoarea intalnire. O zi buna

                              Comment


                              • Weeked-ul ce urmeaza punem de o intalnire ?
                                Skypee™

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google