LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca nu intervine ceva, eu sunt de acord.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Pai hai sa deschidem o lista de participare. Poate vor mai veni si altii.
      Sau sa mergem jos la stadion unde este mai umbra/racoare?

      Comment


      • 1. IancuMIC
        Daca se hotaraste sa schimbam locatia, sa se anunte din timp.
        Last edited by IancuMIC; 1 September 2012, 11:58.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • prezent

          1. IancuMIC
          2. gl_mmm
          3. ...

          Originally posted by IancuMIC View Post
          ...
          Daca se hotaraste sa schimbam locatia, sa se anunte din timp.
          Vara s-a cam dus si cred ca e mai bine sa ramanem tot sus, in parcare "La Popescu", la ora 10:00. Cu atat mai mult cu cat am vazut o reactie urata la propunerea de schimbare a locatiei si cred ca e mai bine sa stam tot acolo.

          Poate apare la gaseala si vreun benzinar 1.4 sau 1.6 ca sa compar jojele lor de ulei cu astea de 1.6 16v. Pe-a mea am rupt-o. Se pare ca-s diferite si vreau sa stiu ce comand.

          Comment


          • Originally posted by gl_mmm View Post
            1. IancuMIC
            2. gl_mmm
            3. ...



            Vara s-a cam dus si cred ca e mai bine sa ramanem tot sus, in parcare "La Popescu", la ora 10:00. Cu atat mai mult cu cat am vazut o reactie urata la propunerea de schimbare a locatiei
            Mircea, esti copil? Nu-i nici o reactie nepotrivita, pur si simplu mi-e indiferent de locatie, doar ca asta spun; daca se schimba locatia sa nu avem surprize cu cei care stiu de vechiul loc.
            Ca un amanunt; prima forma a postarii a fost sa ne intalnim la stadion dupa care am editat ;se poate vedea.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Nu m-am referit NICICUM la tine, nene Iancule!!! Si nici la vreo persoana apropiata clubului asta.
              Avem noi alti "prieteni" care nu mai pot de grija noastra. Stii tu, cainele moare de drum lung ...

              Comment


              • Ma gandeam eu ca e ceva ciudat, in fine vreau sa stau departe de ceea ce nu cunosc.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • OK, ne vedem maine in parcare.

                  Comment


                  • la 10 in parcare la popescu?????

                    Comment


                    • Originally posted by gl_mmm View Post
                      Poate apare la gaseala si vreun benzinar 1.4 sau 1.6 ca sa compar jojele lor de ulei cu astea de 1.6 16v. Pe-a mea am rupt-o. Se pare ca-s diferite si vreau sa stiu ce comand.
                      Scuze de off topic
                      Mircea, gasesti la Popescu joja pt noi...am vazut acum ceva timp dar nu mai tin minte pretul.
                      https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                      Comment


                      • Merci de info! Acolo am sa merg prima data.
                        Astazi a fost o intalnire foarte placuta si utila. Am facut unele investigatii tehnice, am discutat despre unele si altele ...
                        Doresc o saptamana excelenta tuturor loganistilor!
                        Nene Iancule, sus cu pozele.

                        Comment


                        • Pozele de la "amicalul" de azi ; dupa cum se vede viitorul ne este asigurat
                          Attached Files
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Frumoase poze! Mai fu-se si BRZ-ul dar aparu' dupa ce pleca fotografu'.
                            RDY-ule, daca-ti cumperi cheder de-ala pentru capota la motor sa ne spui si noua cat mai costa unul. Mai este cineva interesat si vreau sa-l informez corect.
                            Si apropo, la intalnirile astea poate veni oricine vrea, fara vreo invitatie. Scriu asta pentru colegul care m-a intrebat cum e cu invitatiile la intalniri.
                            Hai, saptamana maxim de buna la toti!

                            Comment


                            • Imi pare rau ca n-am mai putut ramane, chiar vroiam sa-l vad pe @BRZ.
                              Mircea iti sunt dator cu pozele cu jojele.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Nu-i nicio graba. Daca vrei sa-ti meriti berea pe deplin le poti urca direct pe topicul deschis de mine aici. Oricum ai face, iti multumesc!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google