LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gheorgngv View Post
    Multumim Iancu pentru tratatie
    Cu multa placere. Si de la mine cateva cadre. Scuze de intarziere; program incarcat.
    Attached Files
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • bune merele.

      Comment


      • Mai, daca sunteti in viata toti, pana la urmatoarea intalnire, inseamna ca ai dreptate
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Nu-i asa ca mai vreti mere data viitoare?:P

          Comment


          • George, iar esti obraznic, ti-am zis sa te abtii
            Skypee™

            Comment


            • Originally posted by gheorgngv View Post
              Nu-i asa ca mai vreti mere data viitoare?:P
              Daaaa......

              George,oare merele erau singurele fructe din livada ??
              Last edited by SORIN-RDY; 15 October 2012, 19:20. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Numa la foale va e gandul; ca sa mai primiti trebuie sa ma invoiti duminica de la intalnire; sa fac plinul.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Eu insistent uitate la Sorin Si alea sunt bune chiar foarte bune nu am pretentii din partea mea Iancu esti invoit

                  Comment


                  • Sa inteleg faptul ca maine nu va intalniti? Eu ajung spre seara in Galati; vreau sa vad poze de la intalnire. Mere, saptamana viitoare .
                    Multa bafta.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Cu parere de rau nu am fost in oras sf asta de saptamana si dc nu a fost nimeni sa ne cinsteasca cu un mar nu sa ingramadit nimeni;))
                      O saptamana buna

                      Comment


                      • Si eu am fost plecat. Poate ne vedem duminica urmatoare.

                        Comment


                        • @Georgica si Mitcea;
                          Aduceti scutire duminica; sa fie vizata si de un moderator de...Galati
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Buna ziua tuturor ! aveti un organizator ? A-si dori sa vorbesc cu dumnealui ca sa particip si eu la o intalnire pentru ca in week-end trec prin galati.

                            Comment


                            • Din pacate, nu; dar daca se organizeaza intalnirea de duminica aceasta, te asteptam cu placere.; oricine e binevenit.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Nu avem si nici nu ne trebuie .
                                Ne vedem Duminica la 11 ?
                                Skypee™

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google