LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumim oricum.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Cu placere !
      Skypee™

      Comment


      • Bun venit colegului TEA!
        Saptamana excelenta tuturor.

        Comment


        • Si din partea mea; il invit la o ...cafenea.
          Sa ne revedem sanatosi si ...fara frica.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Va multumesc! Ne vedem duminica.
            Drumuri bune!!!

            Comment


            • La 11:00 in parcare???

              Comment


              • Sper sa ajung si eu; merge fara anvelope de iarna?
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Cu parere de rau nu pot onora aceasta gaseala... o zi buna

                  Comment


                  • salutare,si eu sunt din galati si as vrea sa ma bag si eu la intalnire.dar sa ne hotaram unde ne gasim si la ce ora.sunt disponibil si sambata si duminica.

                    Comment


                    • Pai... vezi ca ai intarziat, dupa cum vezi baietii au stabilit intalnirea pentru azi la 11 in parcare la Popescu, mai exact vis-a-vis de Arabesque.
                      Last edited by vasile78; 4 November 2012, 12:09.

                      Comment


                      • Pozele de astazi; pana imi voi lua un telefon cu o camere ca lumea, va plictisesc cu asta ).
                        Un nou coleg ni s-a alaturat astazi; bun venit si multumim ca ne-a dat ocazia sa vedem o masina noua, 2011, cu o asezare diferita in compartiment motor(catalizatorul imediat sub serpisori, alternatorul mult mai in spate, servo electrica, etc)
                        Attached Files
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • multumim de poze...reusite.sunt bucuros ca am reusit sa ajung la intrunire si ca fac parte si eu din acest club al loganistilor.

                          Comment


                          • da, sa-i uram bun venit in club lui Bogdan si am obs o greseala pe placuta de inmatriculare,cum adica MAM legat ? fara liniuta .... hahaha

                            Comment


                            • Pai daca tot se duce la revizia de an, eu zic sa le spuna celor de la Apan, de problema asta cu ...numarul
                              @Sorin.
                              Nu-ti scapa nimic.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Bun venit Bogdan si sper ca la urmatoarea intalnire sa ajung si euO saptamana buna tuturor

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google