LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by IancuMIC View Post
    .....(catalizatorul imediat sub serpisori, alternatorul mult mai in spate, servo electrica, etc)
    Aia e doar o sonda lambda..... Si pe 1.4 din 2006 e tot pe acolo.
    Catalizatorul e la locul lui, si dupa el mai urmeaza si a 2-a sonda...
    ...iar alternatorul e pus asa la cei care nu au AC si servo mecanica...
    Nu mai scrieti prostii ca unii chiar va cred.
    GL-22-TOF

    Comment


    • La masina colegului despre care vorbeam catalizatorul de afla acolo unde am spus si nu "la locul lui"; asa e la Euro5, adica imediat sub galeria de evacuare, iar a doua, nu a 2 ,sonda intradevar este dupa catalizator; nr. 2 in poza.
      Are si AC, ca sa vezi minune;
      Astept sa nu te ascunzi si sa revii cu un post in care sa-ti moderezi atitudinea.
      PS. Nu ma voi folosi de pargiile la indemana pentru a corecta aceasta ofensa.
      Originally posted by danielliviu View Post
      .
      Nu mai scrieti prostii ca unii chiar va cred.
      Niciodata nu e tarziu sa recunosti ca ai gresit, daca ai caracter.
      Attached Files
      Last edited by IancuMIC; 5 November 2012, 18:07.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • diferentele sunt intre doua loganuri cu ani diferiti de fabricatie: 2005 vs dec 2011.Amandoua au ac si servo.Cine vrea sa vada diferenta sa vina duminica in parcare!

        Comment


        • Corect; oricine e binevenit. Nu avem resentimente; ne uneste dragostea fata de masini, placerea de a fi impreuna, de a a impartasi experiente, pareri si...respectul reciproc.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Originally posted by IancuMIC View Post
            Corect; oricine e binevenit. Nu avem resentimente; ne uneste dragostea fata de masini, placerea de a fi impreuna, de a a impartasi experiente, pareri si...respectul reciproc.
            Bine punctat!!!
            Stima!

            Comment


            • Buna seara tuturor; ce faceti maine la ora 11.?
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • neata tuturor...o punem de-o gaseala??pe la 11??

                Comment


                • Punem Bogdane. Sa vedem daca mai nimeresc multi locul pe ceata asta
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • da, prezet si eu !

                    Comment


                    • sa speram....ca-l nimeresc
                      ASTEPTAM

                      Comment


                      • Bravo baieti si la mai mare se poate si la GALATI

                        Comment


                        • De ce nu? Ai vazut ca am facut "achizitii" noi, nu ? ; ne facem echipa si vrem sa tragem la titlu anul viitor
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Nu stiu nu am bagat de seama nimic poate imi si spui

                            Comment


                            • Mai erau cativa la cabine...; sunt baietii nou veniti, da' acu' imi dau seama ca-i stii.
                              La buna vedere.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google