LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ) Ce statea cap de creta la o tigara si un poker...) ce sa faca si el doar ploua afara

    Comment


    • Vedeti k nu juca poker...juca la capsuni cei care cunosc) ....frumoasa poza...ceapica pe aparat si dai nene)

      Comment


      • Asa shokaliptikule...surprizele asteptate, garcea la aparate ..misto pozele

        Comment


        • Ce-aveti baieti vroia sa scape de saracie...voi stiti cat au salar?
          sigpic

          Comment


          • Referitor unde ajung eu ...poi la Panciu ..77 km ( panciu lepsa ) ..asta pt ca drumul dintre soveja si lepsa este stricat..

            Comment


            • Scuze de offtopic.
              pustiu6..de la panciu mergi pana la cimpuri si de acolo faci stanga spre vizantea si mai ai pana la lepsa vreo 20-25 de km..iar de la panciu la cimpuri vreo 35 maxim 40 km....drumu de care zici tu e stricat ca am vrut sa ma duc eu din soveja la lepsa pe drumu ala si era rupt..insa pe partea cealalta pe unde ti`am zis eu merge

              Comment


              • Shokaliptiku l-ai prins perfect pe comunitar.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • Baieti...nimic nimic pentru duminica?Ce spuneti ne riscam la o iesire la Lacul Partidului pe la 10 la un gratarel sau facem intalnirea tot in parcare la Popescu la 11 ...va rog sa scrieti in dreaptul fiecaruia optiunea referitor la locul intalnirii

                  Hai cu curaj ...

                  1-valeriu ciprian
                  sigpic

                  Comment


                  • 2 - andrrei_ro in parcare la popescu` , nu pot sta prea mult

                    Comment


                    • AM o rugaminte sau mai bine zis o oferta pentru organizatorul de intalniri.. respectiv pentru fiecare persoana in parte. Organizatorul de intalniri daca doreste sa comande mai multe bucati de Stickere pentru mai multe persoane.. sau daca doreste cineva sa isi comande. Pretul unui Sticker este de 4 lei/Set adica LOGAN + CLUB + www.loganclub.ro - adresa de web poate fi de diferite dimensiuni adica de 15 cm 20 cm si respectiv 25 de cm. Ma gasiti la telefon : 0743028440 Maine o sa trimit coletele asa ca va rog.. sa ma contactati cat de repede.


                      Cu respect Sticker Man
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Eu vreau sticker, dar as vrea sa vad o mostra, o poza poti pune?
                        Si inca ceva, se lipesc pe interior stickere ?
                        Last edited by kamikaze; 9 April 2008, 22:27.
                        Cars don't kill people. People kill people!

                        Comment


                        • Vin la Galati in weekend. Doar sambata am timp liber si nu cred ca reusesc sa vin la intalnire. Daca e cineva interesat de leduri, cb, etc sa dea un semn. Stiu sa acum 2 sapt m-au intrebat 2 sau 3 baieti. Ma gasiti rapid pe telefon: 0726295488.
                          http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                          Comment


                          • Salut
                            @kamikaze: uite aici (se lipesc pe interior)
                            http://www.loganclub.ro/forum/discut...e-t1849p5.html
                            @ciprishor: daca mai raman cu ceva banuti (cam 100 lei parca tin minte ca era pretul) o sa vreau si eu deschidere portbagaj
                            respect
                            Last edited by lucianbgl; 10 April 2008, 11:58.

                            Comment


                            • Spuneti-mi va rog unde ati facut garantiile cele mai bune in galati? La ce service?
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • Portbagajul e 80.
                                http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google