Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pfff am trecut azi prin acel sens giratoriu , e o invalmaseala totala

    Comment


    • Am vazut in Buzau, in ultimii ani, ceva interesant: orice modificare - un nou sens unic, un nou semafor, un nou sens giratoriu etc. - era insotita, timp de cateva zile, de asistenta unui echipaj al Politiei Rutiere pana la un moment in care comportamentul participantilor la trafic obisnuiti cu schimbarea nu permitea 'necunoscatorilor' sa greseasca... Iin Galati, cand s-au schimbat prioritatile la intersectia de la Gradina Botanica (si nu numai - restrictii de viteza puse sau scoase blat) am fost pe felie: in noaptea aia veneam cu un taxi prin zona. In zilele urmatoare a fost haos pe acolo... Pe de alta parte, orice sofer, zic si io, are in reflex recunoasterea unui indicator de circulatie si adaptarea la cerinta acestuia (doar sa nu se contrazica intre ele ori sa fie ascunse).
      Last edited by Io_mi_s; 5 June 2009, 20:31.

      Comment


      • Or sa mai apara in ca doua sensuri giratorii in oras, Urmeaza unul la Ivas, iar o sa fie valmaseala pe acolo , si cica unul pe centura la Coca-cola. Ideiea este cam aiurea. Intersectia de la BKO mergea foarte bine sa fie semaforizata, dar probabil costa mai mult. Asa a costat doar 9000 de euro.....

        Comment


        • Cateva instantanee, vrednice de ...un zambet pe 16 mm.
          Attached Files

          Comment


          • Pozele astea le-am mai vazut pe undeva pe forum .(plagiat , )

            Comment


            • Nicule, daca le-ai mai vazut, imi cer scuze. Dar sunt facute cu manutza mea, ieri.

              Comment


              • Si Domnul Ady, P . le-a postat pe imagini haioase , a-ti fost impreuna?

                Comment


                • Nu, Nicule. Fotografi diferiti, acelasi subiect

                  Comment


                  • Ady62, sper ca n-ai uitat sa-mi pui deoparte 4 bucati bucse teflon, o saiba dintr-aia pentru roata de rezerva si, daca ai reusit sa faci, capace tiranti. Mersi si ne vedem la regionala.
                    Zambeste, maine poate fi mai rau!

                    Comment


                    • Originally posted by cory View Post
                      Ady62, sper ca n-ai uitat sa-mi pui deoparte 4 bucati bucse teflon, o saiba dintr-aia pentru roata de rezerva si, daca ai reusit sa faci, capace tiranti. Mersi si ne vedem la regionala.
                      Fara capacele de la tiranti.
                      Domnul Nicusor iti multumesc pentru observatia facuta de tine.
                      lupulucianvezi aici. Masina este parcata la blocul meu, am avut si o imagine cu aceasta masina abandonata plina de gunoi, pacat ca threadul respectiv a fost sters.

                      Comment


                      • Stai fara nici o nadejde . (chiar si eu ma uimesc de ce poate sa faca telepatia) 2 in 1 .

                        Comment


                        • Un sfat: merita sa o cumpar sau nu?

                          Oglinda panoramica... giganta, dimensiunea de 43 cm x 8 cm.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Ady...daca montezi acea oglinda nu vei mai putea folosi parasolarele...daca nu te deranjeaza e ok...
                            Salutari din Oslo...pana am ajuns aici am verificat berea germana si norvegiana(in avion)...vremea e supernasoala...sunt nori si e frig
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • Iti place sa te plimbi, nu gluma
                              Multumesc pentru sfat! Cred ca ai mare dreptate,m-am gandit si eu la asta.
                              Last edited by ady62; 8 June 2009, 09:10.

                              Comment


                              • Criza financiara face ravagii la Galati

                                Astazi fiind foarte "ocupat" am luat aparatul foto si m-am plantat in balcon sa privesc pe fereastra cum ploua,nu dureaza mult dela primii stropi de ploaie si apare prima victima.Radeam si vorbeam singur ,apoi am inceput sa ma intreb De ce spala masina daca afara ploua? Saracul, are probleme cu mansarda ,si el de fapt sta la parter. Un telefon urgent? O alta problema f urgenta ce nu poate fi amanata? Oare sa fi mers la Loto sa-si revendice premiul. ? Trebuie sa beau o bere sa-mi revin .(sunt numai apa )
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google