Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • )))

    valeriu ... asa zici tu ca pana sambata o sa se topeasca zapada ... consulta putin /vremea.kappa.ro/ si nu te mira ca ninge pana sambata cu -6grd maine -8grd poimaine si -5sambata asa ca da zapada de pe langa masina sa nu stai sa spargi gheatza cu barosu



    aaaa am uitat sa spun : mi-am amanat plecarea D

    Comment


    • deci nasol si azi ...am facut ceva km si azi prin oras..dar greu , f greu ...am impins si iar am impins ..am dat si la lopata....la fiecare iesire din oras statea o masina de politie care bloca strada, ca semn ca nu se trece ...

      Comment


      • S-a dat drumul la circulatie pe dig galati-braila, am fost azi cu masina de servici sa preiau bonurile de masa. Se circula ok, 40-50km/h. E mai greu in partea brailei, ultimii km de dig sunt acoperiti de zapada. Se zvoneste ca nu a circulat nici un utilaj de deszapezire al brailenilor, treaba sustinuta si de faptul ca in Braila strazile sunt pline de zapada.
        In rest, se circula ok pe strazile principale in Galati, e mai greu printre blocuri Am impins de-am innebunit la masina de servici ( lgn 1.5d, cauciucuri de vara Sonny, coreene ) )
        In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

        Comment


        • Originally posted by lmarius2k View Post
          valeriu ... asa zici tu ca pana sambata o sa se topeasca zapada ...
          Nu am zis ca se topeste zapada pana sambata...

          Originally posted by valeriuciprian View Post
          sambata imi trebuie masina si mai mult ca sigur nu se va topi zapada pana atunci
          Si da....cred ca maine ma apuc de ea ...
          O poza (facuta cu telefonul) de sezon cu fiumi-o bagat in zapada pana la brau
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • Daca a cumparat cineva caucioace de iarna de la sh rog sa spuna de unde. As vrea sa-mi iau si eu macar pe fata. Multumesc.
            METABOND RULES

            Comment


            • la mine e blocata toata strada..chiar sa vreau nu am cum sa ies..dar cel mai bine e fara masina..scap si de nervi si n`am nici o grija

              Comment


              • Acum m-am intors de prin oras ...vad ca se munceste de zor la dezapezire , asta este de bine ..se circula binisor ( dar prin cartier tot greu).
                vivabobo - caucice sh langa Berin , pe Cosbuc ..eu de acolo le-am luat ,dar acum o luna ... ( 70 ron bucata ).
                Andrei ..stiu ce este pe acolo .prin mazepa 2 ..zilele astea fac service pe acolo , chiar azi am impins pe str armata popurului...

                Comment


                • valeriu scz...am citit printre randuri ! a iesit cineva in afara orasului ?

                  Comment


                  • mersi pustiule
                    METABOND RULES

                    Comment


                    • Originally posted by valeriuciprian View Post
                      In spiritu acestei ierni postez si eu o poza cu masina mea...partea nasoala e ca nu o sa scap de dat la lopata sambata imi trebuie masina si mai mult ca sigur nu se va topi zapada pana atunci
                      Tu te plangi de zapada, Valeriu? Ia uite aici:
                      Mare atentie si drumuri bune!
                      Attached Files
                      Zambeste, maine poate fi mai rau!

                      Comment


                      • cum se circula prin judetu galati? stie cineva ? vreau sa plec maine la cuca

                        Comment


                        • mrfler...nu stiu din pacate drumul pana la Cuca...dar nu cred ca e prea stralucitor...oricum daca vrei sa pleci intreaba-i in bariera pe soferii de pe maxi taxi.
                          Azi mi-am unflat muschii la zapada...am mai lasat si pentru maine la pranz ca a inceput sa inghete zapada.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • oameni buni...de unde imi cumpar lanturi auto? si a luat cnva in ultimele ore?am incercat ieri , real,kaufland,selgros,practiker,metro nimic...stoc 0

                            Comment


                            • Am vorbit si eu cu un vecin azi ca a cautat lanturi auto si nu a gasit....la Popescu ai fost?
                              sigpic

                              Comment


                              • A avut azi la real lanturi. Da' cum le-a primit nici nu le-am vazut bine ca au si disparut. Mai incercati maine pe la pranz. Daca primeste ceva o sa pun deoparte pentru loganisti. .

                                Si eu mi-am umflat muschii la zapada, la fel si Emy_logan, avem acum o parcare decenta pentru masini. Deci, de maine iese pe strazi si a mea ca mi-a ajus experienta de sardele in conserva din microbuze.
                                GL-22-TOF

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google